Видавництво "Ранок": На зустріч до Паддінгтона (слухаймо казкову історію "Генеральне прибирання")


Видавництво Ранок. На зустріч до Паддінгтона. Слухаймо казкову історію Генеральне прибирання.

 

На зустріч до Паддінгтона

Напередодні новорічних свят, казкова атмосфера відчувається повсюду: засніжені кавові горнятка зранку, Різдвяні віночки у кав’ярнях в обід, тематичний фільм із улюбленими героями -  ввечері.

Як щодо нових традицій: кожного вечора - зустріч із Паддінгтоном? Він полюбляє апельсиновий джем, не уявляє своє життя без друзів і нещодавно перебрався до Англії.

Пропонуємо послухати уривок з книги з текстовим аудіосупровідом про “Паддінгтона”, де ведмедик вирішив зайнятися прибиранням. Ви проведете приємний книжковий вечір  із добрим ведмедиком із сонячного Перу.

Одного ранку місіс Браун та місі Бьорд пішли у справах і залишили Паддінгтона на цілий день господарювати самого…

Що ж трапилось далі...

 

Більше про пригоди ведмежатка Паддінгтона читайте на сайті видавництва "Ранок". 

 
Книжкового Вам настрою!

Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.

 

Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Видавництво Ранок.

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:

Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«Видавництво "Ранок": На зустріч до Паддінгтона (слухаймо казкову історію "Генеральне прибирання")»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми