Вироби з бісеру


прикраси з бісеру, бісероплетіння, бісерні візерунки, фото вироби з бісеру, плетіння бісеромБісер був відомий на території України здавна – так, знайдено чимало прикрас із бісеру у похованнях часів Київській Русі  VIII – ХІІ століть. Ним прикрашали вбрання, головні убори, використовували нарівні з перлами. Крім того, бісер наділяли властивостями оберега. Сьогодні бісерне оздоблювання поширене у Карпатах -  ним прикрашають ткані сорочки і кептарі. Також з бісеру виготовляють ґердани – прикраси на шию до сорочки чи тканого костюму.

Сучасні вироби з бісеру різноманітні за формою, мають простіші візерунки та кольорові поєднання, але як і старовинні, вони чудово пасують до сучасного одягу: намиста, ланцюжки, ажурні, мов мереживо, силянки, довгі смуги ґерданів, чільця. Якщо митець має фантазію, то з бісеру можна робити і інші, дивовижні своєю красою речі.

 

Більше про бісероплетіння на нашому сайті:

Все про бісер і бісероплетіння: історія, традиції, майстер-класи, схеми

прикраси з бісеру, бісероплетіння, бісерні візерунки, фото вироби з бісеру, плетіння бісером


Юлія Миколайчук - молода майстриня бісероплетіння із РівногоЮлія Миколайчук - молода майстриня бісероплетіння із Рівного. Звичайне бажання виготовити оригінальний подарунок для близьких розвинулося в юному віці у захоплення мистецтвом плетіння з бісеру.

Деревця з бісеруНа заняттях гуртка з бісероплетіння діти мають змогу показати усі свої творчі здібності, роблячи з бісеру навіть великі, грандіозні речі.


Останні коментарі до сторінки
«Вироби з бісеру»:
зоряна , 2017-02-08 17:30:59, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми