Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом


Британський освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом

Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом

DEC camp - це більше ніж просто мовний табір. Це чотири типи канікулярних програм з акцентом на інтенсивну англійську, творчу активність, академічну підготовку або спорт.
Програма DEC camp не залишає часу на нудьгу. Кожен день зміни організатори продумують і готуються заздалегідь. Незважаючи на насичений розклад, діти не перевантажені, а весь час захоплені справою. Принцип табору - наповнювати кожну хвилину канікул активною пізнавальною діяльністю. Уроки в класах, спорт, прогулянки, заняття за інтересами: викладачі і вожаті табору не просто навчають англійської, а й знайомлять дітей з культурою і звичаями своїх країн.
До спортивних ігор і творчих занять в DEC camp теж особливий підхід: тут грають в крикет, змагаються у стрільбі з лука, готують арт-проекти. Також влаштовуються кулінарні сесії, майстер-класи з виготовлення свічок і мексиканських Піньята; працюють драматичні гуртки, виконуються постановки мюзиклів, проводяться дебати і модні шоу; у таборі видають газети і знімають фільми. 

Історія табору DEC camp

Історія першого в Україні Британського освітнього табору DEC camp почалася в 2009 році.«Дитячий відпочинок повинен бути пізнавальним і продуктивним», - це головна ідея проекту мовного табору. В її основі - британська та американська модель відпочинку для школярів. За роки роботи табір виріс в потужний освітній центр зі своїми традиціями. 
Символом DEC camp є яблуко, яке асоціюється з відкриттями і можливостями. Організатори табору впевнені, що канікули - найкращий час для проростання зерен нових знань, тому вони створюють для цього всі необхідні умови. 

Розклад змін у таборі влітку 2016 року та вартість:

Дати проведення:         Вартість:
12.06. - 24.06.2016       950 $ 
26.06. - 08.07.2016      1100 $ 
10.06. - 22.07.2016      1100 $ 
24.07. - 05.08.2016      1100 $ 
07.08. - 19.08.2016       950 $ 

Вартість путівки включає:

Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом

- навчальний курс англійської (30 годин занять з носіями і 30 годин "activity" в 4 блоках Future +);
- вечірні заходи;
- 5-разове харчування;
- комфортне проживання в 4-6-місних номерах з душовою і санвузлом в кожній кімнаті;
- технічне оснащення навчання;
- медичну страховку від нещасного випадку і медичну допомогу на території табору.

Програма лояльності:

5% знижка клієнтам DEC camp, DEC school і DEC education;
5% знижка раннього бронювання (до 1 квітня 2016);
5% знижка при бронюванні двох змін відразу;
3% знижка при бронюванні разом з братом / сестрою, другом / подругою;
Знижки сумуються, але максимальний розмір знижки становить 15%.


Табір DEC camp працював в самих різних куточках України, але кожна зміна «місця проживання» продиктована бажанням надати дітям більший комфорт і вибір розваг.

Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом

Кампус в селі Рожни під Києвом: англійські канікули в «Авантюристі»

«Adventurer» в перекладі означає «шукач пригод», «першопроходець», «авантюрист». DEC camp запрошує ваших дітей в повне нових відкриттів та бізнес-пригод в однойменний заміський клуб під Києвом.
Кожен кемпер тут не тільки підтягне англійську, займаючись з носіями мови, а й крок за кроком втілить непростий, але захоплюючий бізнес-проект, який є унікальним для кожного сезону. 

База «Авантюрист» знаходиться в 40 км від Києва за межами населених пунктів на березі затоки Десни. Простора територія і мальовнича природа дозволяють забути про буденну метушню і відпочити від міського шуму. 
Територія табору прекрасно обладнана для занять спортом і активного відпочинку: ігрові майданчики, тенісні корти, галявини, мотузковий містечко, простір для командних ігор, квестів, дискотек, організованих програм. 
Проживання організовано в затишних 4-місних котеджах з сучасним дизайном. Будиночки всередині обшиті деревом, мінімалістично оформлені, але мають все необхідне для комфорту: місткі шафи і тумбочки, ліжка з ортопедичними матрацами, окремий санвузол з душовою. Холодна і гаряча вода подається цілодобово. 
Харчування 5-разове. Підкріплюємо сили в просторому світлому ресторані з мальовничим видом на затоку і човнову станцію. Ресторан стилізований під банкетний зал фешенебельного лайнера.

Як доїхати: Заміський клуб «Авантюрист», вул. Пухівська, 1, с. Рожни, Броварський р-н, Київська обл., Україна.


Докладніше про табір дивіться на сайті:  http://dec-camp.com/


Останні коментарі до сторінки
«Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під Києвом»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми