Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом для дітей віком 6 - 16 років протягом 12 днів влітку 2016 року


Британський табір STUDY.UA - це 12 днів канікул з англійською мовою та спортивною програмою для дітей 6 - 16 років у п'ятизірковому заміському клубі під Києвом, що є кращою альтернативою закордонним мовним таборам без необхідності отримувати візу і оплачувати авіа-переліт.

Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом для дітей 6 - 16 років протягом 12 днів влітку 2016 року

Табір STUDY.UA функціонує на території п'ятизіркового заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA (місто Ірпінь), який знаходиться всього в 15-ти кілометрах від Києва і розташований на 23-х гектарах серед мальовничого соснового лісу, на березі лісового озера. Територія впорядкована в стилі альпійського ландшафтного дизайну з безліччю нестандартних дизайнерських рішень і максимально комфортним розташуванням всієї інфраструктури.
 
У Британському таборі STUDY.UA діти знаходяться в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючого персоналу табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активної атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку на території табору. 
В рамках програми повного пансіону English + Sport учасники плавають в басейні, грають у великий теніс, футбол, волейбол, тренуються в тирі, мотузяному парку; приймають участь у майстер-класах з бойових мистецтв, самообороні, танців, кулінарії, акторської майстерності та лідерства та відкриють в собі ще багато інших талантів.

Проживання та безпека:

Всі учасники табору проживають на закритій території, що охороняється, в окремому новому кампусі з видом на ліс і альпійський ландшафт. На території кампусу перебувають виключно діти і персонал табору. Кожен номер кампусу має окремий вхід і обородуваний комфортними двох'ярусним, або окремими одномісними ліжками. В одному номері проживає до 4-х дітей. Важливим фактом також є і побутові умови. У кампусі подача електропостачання, гарячої та холодної води гарантується навіть при міських відключеннях, завдяки резервним генераторів і систем. Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом для дітей 6 - 16 років протягом 12 днів влітку 2016 року

 

Здоров'я дітей:

Незважаючи на те, що табір STUDY.UA знаходиться в екологічно чистій зоні на свіжому лісовому повітрі, а учасники щодня займаються спортом і отримують необхідну кількість вітамінів, діти забезпечені від можливих хвороб і поганого самопочуття. За дитячим здоров'ям стежить лікар табору, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу черговою медсестрою в медпункті табору. 
Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Невикористані під час хвороби дні можуть бути перенесені на наступну зміну табору.
Медична страховка включена у вартість путівки, а при необхідності дитина може бути доставлений в найближчий госпіталь, який знаходиться в 5 хвилинах від табору.

Харчування - п'ятиразове:

Їжа в таборі ідеально збалансована так, щоб одночасно бути і корисною, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять молочні продукти, овочі, фрукти і різні види м'яса і риби. 
Також враховується необхідність спеціальних дієт для конкретної дитини, або виключення окремих продуктів за бажанням батьків. Прийоми їжі відбуваються п'ять разів на день в невимушеній і сімейній атмосфері разом з вожатими і носіями мови. Діти зазвичай їдять на відкритих терасах, або в окремому залі ресторану. Також проводяться кулінарні майстер-класи з приготування страв англійської та американської кухні (природно, англійською мовою).

 
Дати заїздів та вартість путівки на літо 2016 року:

10.06 - 21.06.           -  1090 $ 
24.06 - 05.07.           -  1090 $ 
08.07 - 19.07.           -  1050 $ 
22.07 - 02.08.           -  1050 $ 
05.08 - 16.08.           -  1090 $ 
 
У вартість путівки входять усі витрати:
 
Постійна практика англійської мови протягом 12-ти днів зміни.
Уроки англійської з носіями мови (48 занять по 45 хвилин).
Колективні спортивні та мистецькі заходи. 
Проживання в пятізвёзочном заміському 
Цілодобова охорона, супровід вожатими і керівником табору.
Тестування рівня знань англійської мови перед початком зміни.
Всі навчальні матеріали, спортивний інвентар і футболки.
Сертифікат, знижки та сувеніри по закінченню зміни.
Медичне страхування та гарантія надання допомоги 24/7.
Трансфер з Києва в табір і назад на комфортабельному автобусі.

 

Докладніше дивіться на сайті: http://camp.study.ua


Останні коментарі до сторінки
«Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом для дітей віком 6 - 16 років протягом 12 днів влітку 2016 року»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми