Зворушливий і добрий мультик для дітей "Бджілка Майя" (17 серій)


мультфільми онлайн безкоштовно, мультфільми для дітей українською, Мультфільм для дітей Бджілка Майя, 18 серій, відео онлайнМультик "Бджілка Майя", створений митцями Німеччини, Франції та Японії (переклад - українською), виховує моральні якості особистості та розповідає про те, як бути у справжніх дружніх відносинах, де обов’язковим є підтримка один одного та допомога ближньому.
Бджілку Майю виховує її вчителька, міс Кассандра. Незважаючи на її попередження, Майя наповнена бажанням досліджувати величезний світ за межами вулика, і чинить неприпустимий злочин – втечу. Під час своїх пригод Майя, тепер перебуває у вигнанні, заводить дружбу з іншими комахами і разом з ними переживає різні небезпеки.
Добродушна бджілка Майя радує своїм життєлюбством усіх своїх друзів. Вона разом із своїм другом Віллі любить шукати що-небудь цікаве і захопливе, береться за будь-яку роботу і вирішує найскладніші завдання, що стоять перед нею в житті. Своєю життєрадісністю і чарівністю талановита і працьовита бджілка буквально притягує до себе все найпозитивніше.

Дивіться 17 серій українською мовою підряд онлайн:

За матеріалами: http://dytpsyholog.com/


Останні коментарі до сторінки
«Зворушливий і добрий мультик для дітей "Бджілка Майя" (17 серій)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми