Англомовні табори для дітей в Україні у 2016 роціМіжнародний дитячий мовний табір Bereg-Camp-SlavskeМіжнародний дитячий мовний табір "Bereg-Camp-Slavske", який знаходиться  серед дивовижної природи Карпат, запрошує дітей на добрий відпочинок, котрий не завадить поліпшити їх англійську.

Розмовна мова у таборі – тільки англійська. Всі, без виключення, мешканці «Magic Castle» спілкуються між собою тільки англійською мовою. З дня заїзду і до самого виїзду діти житимуть в англомовному середовищі, і поволі мають навчиться вільно говорити англійською.Англомовний здоровчий табір для дітей від 8 до 12 років «Magic Castle» знаходиться в мальовничому курортному місті Трускавець. Чисте повітря українського Прикарпаття та мінеральні джерела мають сприяти оздоровленню дітей, що приїжджають на відпочинок. Розмовна мова у таборі – тільки англійська. Умови проживання - комфортні, а програма розваг і відпочинку - на будь-який смак.

Літній мовний табір ICEA Summer Camp у Львівській області для дітей від 7 до 17 років , літо-2016Активний відпочинок для дітей віком 7 - 17 років у поєднанні з поглибленим вивченням англійської мови у літньому таборі ICEA Summer Camp на базі готелю "Чертур", що розташовано у селі Явора Турківського району Львівської області.

Англомовний табір BoyarCamp для дітей від 7 до 16 років у Карпатах влітку 2016Мовний центр "Бояр" запрошує дітей віком 7 - 16 років на 7 заїздів в літній англомовний табір BoyarCamp-2016 у Карпатах, які відбудуться у червні - серпні 2016 року. Розмовна мова у таборі тільки англійська: усі без виключення жителі мовного табору спілкуються між собою лише англійською мовою. У другій половині дня будуть організовуватися різноманітні рухливі ігри, цікаві квести та змагання. До того ж , чисте гірське повітря, неймовірна природа, краса гірських вершин, кришталева річка - все це не лише красиво виглядає, але й позитивно впливає на здоров’я. Адже це - наші Карпати!

дитячий відпочинок, літні табори, англомовні табори, літо - 2016, дитячий англомовний табір Bereg-Camp-Patria на ОдещиніМіжнародний дитячий мовний табір "Bereg-Camp-Patria" на березі Чорного моря, що на Одещині, поєднує активний оздоровчий відпочинок дітей від 6 до 16 років з вивченням англійської мови.

Англійський табір міського типу Оксфорд Клас для дітей від 7 до 14 років у КиєвіАнглійський табір міського типу "Оксфорд Клас" - це вивчення англійської мови у денному таборі у Києві під час канікул. Заїзд до табору відбувається в будь-який з днів під час шкільних канікул (осінь, зима, весна, літо) за попереднім записом. Адреса табору: місто Київ: вул. Лаврська, 16а; вул. Коцюбинського, 6.

Британський мовний освітній табір DEC camp для дітей віком 8 - 17 років під КиєвомDEC camp - це більше ніж просто мовний табір. Це чотири типи канікулярних програм з акцентом на інтенсивну англійську, творчу активність, академічну підготовку або спорт. Програма DEC camp не залишає часу на нудьгу. Кожен день зміни організатори продумують і готуються заздалегідь. Незважаючи на насичений розклад, діти не перевантажені, а весь час захоплені справою. Принцип табору - наповнювати кожну хвилину канікул активною пізнавальною діяльністю. Уроки в класах, спорт, прогулянки, заняття за інтересами: викладачі і вожаті табору не просто навчають англійської, а й знайомлять дітей з культурою і звичаями своїх країн.

Літній лінгвістичний табір Маленька Америка у Боярці під Києвом, для дітей від 6 до 14 років, літо 2016 рокуЛітній дитячий табір «Маленька Америка» дає можливість дітям змінити своє ставлення до вивчення англійської мови. Тут немає нудних уроків і домашніх завдань. У таборі розроблена інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування з американськими викладачами протягом 4-х годин на день. З дітьми весь час займаються лише носії мови із США та Канади. Англійська в "Маленькій Америці" - як для початківців, так і для тих, хто вільно володіє мовою. 

Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом для дітей 6 - 16 років протягом 12 днів влітку 2016 рокуБританський табір STUDY.UA - це 12 днів канікул з англійською мовою та спортивною програмою для дітей 6 - 16 років у п'ятизірковому заміському клубі під Києвом, що є кращою альтернативою закордонним мовним таборам без необхідності отримувати візу і оплачувати авіа-переліт. Заїзди триватимуть з 10 червня по 16 серпня 2016 року. Вартість путівки складає 1050 - 1090 $.


Останні коментарі до сторінки
«Англомовні табори для дітей в Україні у 2016 році»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми

Пропозиції інтернет магазинів на тему:
Міські та туристичні рюкзаки
Рюкзак спортивный Terra Incognita Dorado 22 синий/серый
Ціна: 976 грн
інтернет-магазин: rukzak
Рюкзак 10л для хайкинга Quechua Arpenaz 10 NH100 чёрный
Ціна: 196 грн
інтернет-магазин: rukzak
Рюкзак туристический Travel Extreme Scout 50 зелёный
Ціна: 1129 грн
інтернет-магазин: rukzak
Рюкзак туристический Travel Extreme Scout 50 зелёный
Ціна: 1129 грн
інтернет-магазин: rukzak
Рюкзак спортивный Terra Incognita Dorado 22 синий/серый
Ціна: 976 грн
інтернет-магазин: rukzak
Рюкзак 10л для хайкинга Quechua Arpenaz 10 NH100 чёрный
Ціна: 196 грн
інтернет-магазин: rukzak