«Forest song» - нова відеогра для дітей за мотивами найвідомішого твору Лесі Українки «Лісова пісня».


Міжнародний колектив розробників ігор «Colabee Studios» створив відеогру за мотивами найвідомішого твору Лесі Українки «Лісова пісня». За словами авторів ідеї, гра «Forest song» не лише базується на творі української поетеси, а й відображає українську культуру та традиції. Це гра з живим рівнем, в якій гравець зможе в ролі українського селянина досліджувати загадки світу живих і світу духів, спілкуватися з містичними лісовими істотами, вирішувати різні головоломки.

 

нова комп'ютерна гра Лісова пісня за мотивами твору Лесі Українки

 

Розпочинаючи гру, гравець перевтілюється на селянина, якого чекає зустріч із Лісовим Духом. Ця зустріч відкриває гравцю шлях у неймовірний світ природи, який населяють чарівні істоти.

 

нова комп'ютерна гра Лісова пісня за мотивами твору Лесі Українки

 

У лісі, наповненому лісовими духами, гравець отримує чарівну флейту, завдяки чому у нього з'являється здатність полегшити ключові моменти свого життя. У грі відбувається драматичне зіткнення між  чарівними істотами лісу та світом людей. "Унікальний механік часу" кидає виклик гравцям, щоб спостерігати і передбачати події. Широкий спектр взаємопов'язаних головоломок дозволить гравцям управляти ігровим світом "Лісової пісні".

 

нова комп'ютерна гра Лісова пісня за мотивами твору Лесі Українки

 

«Colabee Studios» – колектив розробників ігор, створений Дімою Верьовкою та Шоном Весом, відомий завдяки відеогрі «Never Alone». Центральний офіс знаходиться в Сієтлі. «Ми зібрали команду розробників світового класу, до якої увійшли фахівці з Сіетла (США) і Києва (Україна), а також чимало експертів  української культури і фольклору на чолі з представниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка», – йдеться на сайті компанії.

Для того, щоб гра виглядала більш реалістичною, розробники відвідали Західну Україну, зокрема Волинь, звідки родом Леся Українка, поспілкувалися з жителями тих країв, дізналися більше про українські традиції та легенди. «Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, сьогодення і майбутнього народу цього регіону», – зазначають розробники гри. 

 

нова комп'ютерна гра Лісова пісня за мотивами твору Лесі Українки

 

«Українська міфологія може навчити нас багатьом речам, - вважає Діма Верьовка, креативний директор «Colabee Studios». – Але для людей за межами Східної Європи вона залишається практично недоступною. Я виріс в оточенні цих чарівних легенд, і дуже схвильований тим, що можу поділитися цією частиною моє культури з геймерами усього світу». 

 

 

За  матеріалами: http://colabeestudios.com/forest-song/​


Останні коментарі до сторінки
««Forest song» - нова відеогра для дітей за мотивами найвідомішого твору Лесі Українки «Лісова пісня».»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми