Робимо своїми руками веселого ведмедика


Веселий ведмедик

Цю іграшку треба робити з ворсистої тканини будь-якого кольору: плюшу, низьковорсого хутра, вельвету або трикотажу з начосом. Для мордочки та внутрішніх вух підберіть тканину світлішого тону.
Для очей знайдіть чорні блискучі ґудзики, а ніс робіть з коричневого або чорного трикотажу.

Рукоділля. Іграшки своїми руками. Робимо своїми руками веселого ведмедика


Все підготували? Починайте кроїти. Насамперед зробіть лекала, покладіть їх на зворотний бік тканини, обкресліть і виріжте. На тканині світлішого тону обкресліть одну деталь мордочки і дві деталі вух і також виріжте їх. Починайте шити.
На одній з половинок голови замість темних вух пришийте світлі, внутрішні. Зашийте виточки, складіть обидві половинки крою так, щоб вони співпали, і зшийте їх. Отвір не зашивайте (він позначений на кресленні рисочками). Шитво виверніть, вуха прошийте по лінії пунктиру. Наповніть форму капроновими панчохами. Отвір зашийте. Викроєну з світлої тканини мордочку складіть удвоє так, щоб літери «а—а» співпали. Шийте від літери «а» до літери «б». Шитво виверніть. Отвір мордочки прошийте по краю рідкими стібками і мордочку тугенько наповніть. Виріжте кружальце з картону, вставте його в отвір, а нитку стягніть і закріпіть. А тепер пришийте мордочку на місце так, щоб шов її співпав із літерою «а».
Ніс зробіть із чорного трикотажу. Виріжте кружальце, прошийте його по краю рідкими стібками, нитку злегка стягніть. Капшучок наповніть ватою, нитку стягніть до кінця і прикріпіть нею кульку-ніс до мордочки. Пришийте очі.

Рукоділля. Іграшки своїми руками. Робимо своїми руками веселого ведмедикаВедмедик готовий. Щоб він був об'ємний, перев'яжіть шию ниткою. Тепер можете пошити йому сорочечку чи фартушок, прикрашений вишивкою, мереживом тощо.

 

 

 

 

За матеріалами: Ірина Горобець. "Для братика й сестрички". Київ, "Веселка", 1981.


Останні коментарі до сторінки
«Робимо своїми руками веселого ведмедика»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми