Рецепти тортів


Легкі та прості рецепти тортівРецепти тортів на будь-який смак, від відомих з дитинства до сучасних шедеврів з популярних кулінарних шоу та кулінарних порталів Європи та Америки. Все це Ви зможете знайти в розділі "Рецепти тортів". Рецепти тортів з англомовних джерел ми перекладаємо українською та російською мовами. З нами Ви матимете доступ до кулінарних рецептів тортів з детальним описом, фото та відео рідною мовою. Переважна більшість рецептів смачних тортів дуже прості в приготуванні. Легко готувати - смачно куштувати.


рецепт тортика без випікання П'ятиклашкаЦей тортик може приготувати навіть п'ятиклашка, бо його не потрібно випікати. Тому, власне, він так і називається. Потрібно лише, щоб у хаті був присутнім набір необхідних продуктів.

Рецепт американського яблучного пирогаДуже простий рецепт американського яблучного пирога з детальним описом, фото та відео. Для приготування такого пирога з яблук потрібна невелика кількість інгрідієнтів, небагато часу і не потрібен досвід кулінарії. Американський яблучний пиріг  можна назвати трохи старомодним, але це не робить його менш смачним. Розказує Miranda Valentine, експерт з їжі та здорового способу життя. Обов'язкові інгредієнти за рецептом яблучного пирога: борошно, яблука, цукор, маргарин.


Останні коментарі до сторінки
«Рецепти тортів»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми