Пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» під Києвом


Пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» – це освітньо-мистецький простір пізнання, навчання, розвитку і розваг для дітей від 9 місяців до13 років.

Пізнавальний центр Дитяча Світлиця

Пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» – це затишне місце в аутлеті «Мануфактура» (село Ходосівка), де діти різного віку разом зі своєю родиною обов'язково навчаться чогось цікавого з історії та практики різних мистецтв, фольклору, археології, історії та української літератури, ще й яскраво та весело проведуть час. Тут все можна пробувати власноруч: слухати, співати, танцювати, творити руками чи забавлятись у народному стилі. Дітям пропонується якнайширший вибір занять, щоб їм було легше в житті знайти ті улюблені справи, до яких у них найбільше таланту й бажання, пізнати красу та самобутність народних ремесел та рідної історії.

«Дитяча Світлиця» – родинний, пізнавальний та освітній центр для дітей від 9 місяців до 13 років та їх батьків. В основі Центру лежить ідея поширення знань про українську культуру, а також про світову культуру, без контексту і призми якої важко розуміти себе. Сучасна українська шкільна освіта дає мало знань у сфері культури (української і світової). У пізнавальному центрі прагнуть заповнити прогалину у цьому напрямку.

Ще однією важливою складовою у програмній діяльності Центру є його розташування. Довколишня місцевість біля села Ходосівка особливо багата історичними культурними пластами. В межах власної місії Центр прагне доносити до місцевого населення знання про довколишню історію та культуру, згуртовуючи таким чином місцеву громаду. Знаходиться центр за адресою: Аутлет-містечко "Мануфактура", 23а, блок № 4, 2-й поверх; Новообухівське шосе, 2, село Ходосівка.

Пізнавальний центр Дитяча Світлиця

Пізнавальний центр Дитяча Світлиця

Розклад майстер-класів пізнавального центру "Дитяча світлиця" дивіться на нашому сайті в розділі новин.

За матеріалами: https://raiderevo.com/


Останні коментарі до сторінки
«Пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» під Києвом»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми