Особливості проведення ЗНО 2016 року


Міністерством освіти і науки визначено деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році:

ЗНО у 2016 році буде проведено у період з 05 травня до 10 липня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів.

До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Цього року під час проведення ЗНО всі тести будуть однорівневими, практику використання поглиблених тестів поки що призупинено. Це пов’язано з тим, що університети нечасто вимагали в абітурієнтів результати саме поглибленого тесту, а його підготовка та обслуговування вимагало значних ресурсів (людей, коштів та часу). Проте в майбутньому УЦОЯО і Міністерство освіти планує повернутися до розробки і використання поглиблених тестів ЗНО.

Тестування у 2016 році проводитиметься за програмами ЗНО, затвердженими минулого року.


За матеріалами: http://osvita.ua/

 

На відео: особливості проведення ЗНО 2016 року:


Останні коментарі до сторінки
«Особливості проведення ЗНО 2016 року»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми