Літні дитячі табори за кордоном


Літні дитячі табори за кордоном


Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 роківЛітні канікули у Великобританії з компанією Grade Global Education дадуть можливість не тільки відпочити і познайомитися з країною, але й повчити іноземну мову. Канікулярні програми навчання розраховані на учнів віком від 6 до 18 років з будь-яким рівнем знання мови і включають від 20 годин занять на тиждень.

Британія: навчально-розважальні поїздка для дітей від 9 до 16 років у липні 2015 рокуУ програмі двотижневої поїздки до Британії  15 годин англійської на тиждень, вечірні розваги, конкурси, 2 екскурсії повного дня, 2 екскурсії на півдня, нагода пройтись кроками чарівника Гаррі Потера в Оксфорді, побачити найбільше в світі "око" London Eye. І все це - в англомовному середовищі, що добре сприяє удосконаленню знань дитини.

Міжнародна навчально-розважальна програма: подорож для дітей 9-16 років до США (Флорида)Київ - Орландо - Disneyland - Багами - Виїзний табір YMCA camp  IMMOKALEE - Відпочинок на березі океану - Денний табір - Орландо-Київ. Такий, приміром, маршрут чекає на  бажаючих відпочити в англомовному середовищі у Флориді з 20.07. 2015 до 27.08.2015 року (для дітей від 9 до 16 років).

Літня мовна школа в Канаді Літня мовна школа в Канаді  - це English + екскурсії + спорт = 2-5 тижнів активного відпочинку. Спеціальна пропозиція для учнів CanSchool: збільшити свій словниковий запас і практику усного мовлення, поліпшити її швидкість і подолати мовний бар'єр можна в нашому літньому таборі в Канаді.

Мовний табір ICJ CZ s.r.o. в ПразіМовний табір для осіб віком від 13 років до 23 років "ICJ CZ s.r.o." - вивчення англійської та чеської мов в рамках літньої школи.

Літній дитячий табір для дітей від 6 до 16 років EllinCamp у ГреціїУ сезоні 2015 на території табору Skouras Camp буде реалізований проект EllinCamp. У цьому таборі кожній дитині буде надано особливу увагу. Діти зможуть зануритися в атмосферу творчості, взяти участь в інтерактивних іграх, майстер-класах та всіляких конкурсах на розвиток логіки, дитячої уяви та творчого мислення. Табір розташовано на півострові Халкідіки (Кассандра), у містечку Афітос.


Останні коментарі до сторінки
«Літні дитячі табори за кордоном»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми

Пропозиції інтернет магазинів на тему:

PlayStation Classic (SCPH-1000R)
Ціна: 1999 грн
інтернет-магазин: rozetka
Игровая консоль XoKo Hey Boy Красная (XOKO НВ-RD)
Ціна: 679 грн
інтернет-магазин: rozetka
PlayStation Classic (SCPH-1000R)
Ціна: 1999 грн
інтернет-магазин: rozetka
Игровая консоль XoKo Hey Boy Красная (XOKO НВ-RD)
Ціна: 679 грн
інтернет-магазин: rozetka