Літні дитячі табори за кордоном


Літні дитячі табори за кордоном


Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 роківЛітні канікули у Великобританії з компанією Grade Global Education дадуть можливість не тільки відпочити і познайомитися з країною, але й повчити іноземну мову. Канікулярні програми навчання розраховані на учнів віком від 6 до 18 років з будь-яким рівнем знання мови і включають від 20 годин занять на тиждень.

Британія: навчально-розважальні поїздка для дітей від 9 до 16 років у липні 2015 рокуУ програмі двотижневої поїздки до Британії  15 годин англійської на тиждень, вечірні розваги, конкурси, 2 екскурсії повного дня, 2 екскурсії на півдня, нагода пройтись кроками чарівника Гаррі Потера в Оксфорді, побачити найбільше в світі "око" London Eye. І все це - в англомовному середовищі, що добре сприяє удосконаленню знань дитини.

Мовний табір ICJ CZ s.r.o. в ПразіМовний табір для осіб віком від 13 років до 23 років "ICJ CZ s.r.o." - вивчення англійської та чеської мов в рамках літньої школи.

Літній дитячий табір для дітей від 6 до 16 років EllinCamp у ГреціїУ сезоні 2015 на території табору Skouras Camp буде реалізований проект EllinCamp. У цьому таборі кожній дитині буде надано особливу увагу. Діти зможуть зануритися в атмосферу творчості, взяти участь в інтерактивних іграх, майстер-класах та всіляких конкурсах на розвиток логіки, дитячої уяви та творчого мислення. Табір розташовано на півострові Халкідіки (Кассандра), у містечку Афітос.


Останні коментарі до сторінки
«Літні дитячі табори за кордоном»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми