Костянтина Малицька (Віра Лебедова), "Як ангел розмалював щиглика"


Костянтина Малицька (Віра Лебедова)

ЯК АНГЕЛ РОЗМАЛЮВАВ ЩИГЛИКА

Легенда

   Коли Господь творив світ, то подбав і про те, щоб на ньому були пташки. Кожному пташкові дав ніжки, щоб ходив, крила, щоб літав, дзьобика, щоб їв, і горлянку, щоб співав. А тоді покликав ангелика, дав йому кошик з порожніми черепашками, до кожної налив іншої фарби і сказав:
— Помалюй їм пір’я!
   От і став ангелик малювати пташків.
   Перший підійшов до ангелика голуб. Ангелик помалював йому шийку на біло, а крила на попелясто. Канарик став жовтий, мов цитрина, горобчик сірий з темними смужками, синиця — синя з темним фартухом на грудях. І так ангелик розмалював пташків, кожного по-різному.
   Як ангел розмалював щиглика, Костянтина Малицька (Віра Лебедова)Ще тільки один щиглик залишився не помальований, бо стояв позаду інших і не міг протиснутись наперед. Коли ж і він урешті опинився перед ангеликом, той сказав стурбовано:
— Ой, у мене вже не стало фарб! Усі черепашки порожні...
   Заплакав сердешний щиглик, що не буде мати такої гарної кольорової одежі, як його побратими. Але добрий ангелик заспокоїв його.
— Не журись! У кожній черепашці ще залишилася дрібка фарби. Я виберу їх дочиста пензликом і помалюю твоє пір’ячко.
   І так ангелик помалював щиглика трішки на червоно, трішки на синьо, трішки на зелено, трішки на чорно узявши з кожної черепашки по останній краплині фарби. І став щиглик най строкатішим із усіх пташків. Він дужі гордився своїм різноперим одягом і за щебетав — подякував ангеликові за те що зробив його таким гарним.
   
За матеріалами: https://sites.google.com/

 

Більше творів Костянтини Малицької (Віри Лебедової) на нашому сайті:

Вірші Костянтини Малицької (Віри Лебедової, Чайки Дністрової).

Костянтина Малицька, Віра Лебедова, Чайка Дністрова. Вірші для дітейКостянтина Малицька відома як дитяча письменниця, авторка поезій, оповідань й сценаріїв, багатьох січових пісень. Читайте вірші-пісні Костянтини Малицької (Віри Лебедової): "Марш січовий", "Марш соколів", " В Січ ставай", "Вгору прапор", "Січ у поході", Січовий поклик", "У Січі! У Січі гуртуймося, брати", "Поставали козаченьки", "З Новим роком"; а також - добірку її поезій": "Взяв би я бандуру", "Поклін Кобзареві", "В Маркіянові роковини", "Зимова казка", "Далеко!". Для відомої пісні, що стала народною, "Чом, чом, чом, земле моя". Знайдете тут і тексти, і ноти, і відео.


Останні коментарі до сторінки
«Костянтина Малицька (Віра Лебедова), "Як ангел розмалював щиглика"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми