Клуб для хоумшколярів-киян


Клуб для хоумшколярів від Клубу Корисного Дозвілля

Найпопулярніші питання, які задають всім хоумшколярам - це “А чи не нудно тобі сидіти вдома цілий день?” і “А чи є тобі з ким спілкуватись?”. І якщо на перше питання, пирскаючи зі сміху, більшість відповідає “Вдома? Я не сиджу вдома - у мене ж купа гуртків та інших справ”, то у відповідь на друге - створено справжній клуб для хоумшколярів, в якому б вони могли спілкуватись, гратись, обговорювати побачене та прочитане, святкувати найрізноманітніші свята, влаштовувати вечірки, зустрічатись із цікавими людьми і зовсім трохи вчитись.
Підлітки віком 10-14 років у Клубі корисного дозвілля на щотижневих зустрічах під керівництвом "чародійки" Ані отримають багато цікавих проектних зустрічей, в котрих будуть поєднуватись найрізноманітніші теми від екології до економіки, від мистецтва до фінансової грамотності. Проектна робота - це той формат в якому відбувається найефективніше пізнання світу і себе. Це формат "learn by doing" - або “освіта через дії”. Діти будуть дивитись фільми, читати книги, слухати музику і все це обговорювати. Будуть створювати кампанії - екологічні, політичні, освітні; реформувати світ довкола нас і багато-багато спілкуватись.
Як бонус підліткам буде надана можливість після закінчення організованих зустрічей залишитись в нашому Чародомі на декілька годин для того, щоб поспілкуватись з друзями, пограти в настільні ігри, почитати або попрацювати в Інтернеті в нашій Чаруваційній, обговорити майбутній проект чи за чаєм спланувати з друзями стартап.
Зустрічі для студіозів (так буде називатись підліткова група хоумшколярів) будуть відбуватись в якийсь із будніх днів до обіду раз на тиждень і триватимуть по три години+дві години на ігри і вільне спілкування.

Клуб для хоумшколярів від Клубу Корисного ДозвілляДля молодших хоумшколярів (6-10 років) - тих, хто обрали навчання вдома: з ранку до обіду в будній день протягом трьох годин відбуватимуться цікаві групові проекти для отримання уміння працювати в команді, прислухатись до думки інших, відстоювати свою позицію, виробляти правила для групи й слідувати ним, а також елементарні навички самоосвіти.
Проекти будуть не навчальними, але й не розважальними. Будуть задіяні найрізноманітніші форми - від малювання і ліпки, до елементарної кулінарії та театральних виступів. Діти поринуть у різні види мистецтва, зануряться в природні процеси, вивчатимуть сучасні технології, конструюватимуть та моделюватимуть. Багато часу буде присвячено двом, наче протилежним заняттям, котрі, як виявилось, гарно доповнюють одне одного - бесіда та рукоділля.
Після обіду, за бажанням, діти зможуть поринути у вільну гру (free play) під наглядом дорослих. У наших учасників буде широкий вибір: настільні ігри, рухливі ігри, творчі заняття, байдикування із однолітками або й тихе-мирне читання улюбленої книги.
Територіально заняття відбуватимуться на Подолі, м.Тараса Шевченка (в нашому новому просторі - ЧАРОДІМ).  Докладніше читайте на сторінці Клубу Корисного Дозвілля. та на сайті клубу http://kkd.in.ua/.


Останні коментарі до сторінки
«Клуб для хоумшколярів-киян»:
Катя , 2015-08-20 13:41:54, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми