Електронні термометри для дітей. Як вибрати електронний термометр для дитини


Температура тіла являється першим сигналом стану організму людини. Від неї залежить самопочуття, розвиток захворюваності. Нормальна температура тіла становить 36,6 градусів, хоча кожній людині властива своя температура.

Для вимірювання температури тіла використовуються градусники або ж термометри, які бувають 3 видів: ртутні, інфрачервоні та електронні.

В Україні донедавна найпоширенішими термометрами буди ртутні. Проте, найбільший їхній недолік – це небезпека витікання ртуті з градусника, що вкрай шкідливо для людського організму.

На зміну ртутним термометрам прийшли безпечніші та оперативніші вимірювачі – електронні термометри. Вони представляють собою прилад для вимірювання температури тіла людини за допомогою електронних зчитувачів. Вимірювання проходить швидко та точно. Термометри можна розміщувати як під пахвою, так і в роті. Але головна їх перевага в тому, що Ви можете вимірювати температуру дитини, прикладаючи цей термометр до чола чи у вушко.Електронні термометриЕлектронні термометри абсолютно нешкідливі, ними можна спокійно вимірювати температуру маленьким діткам. Для немовлят розроблено спеціальні термометри-соски.

 


Термометри-соски


В таку соску вмонтовано рідкокристалічний дисплей. Функціонує кнопка ввімкнення-вимкнення екрану. Результат вимірювання температури встановлюється після 5 секунди та висвітлюється на дисплеї. Термометри-соски аналогічні до звичайних дитячих сосок, мають безпечне покриття та полегшують процедуру вимірювання температури дитини.
Електронні градусники водонепроникні, мають захисне покриття та гнучкий наконечник.Електронний термометр

 

Багатофункційні електронні термометри від німецької компанії Hartig+Helling дають можливість вимірювати температуру за шкалою Цельсія і Фаренгейта. В пам’яті термометра може зберігатися до 9 останніх показників вимірювання температури.
Додаткова функція – показник часу та дати, який з’являється на екрані. Закінчення процедури вимірювання температури супроводжується звуковим сигналом. Також електронні термометри мають функцію автоматичного вимкнення для збереження заряду батарейки. Окрім вимірювання температури тіла людини, ними також можна вимірювати температуру повітря в кімнаті та температуру води, що дуже зручно для підготовлення купелі дитини. Електронні термометри доступні в ціні, безпечні та надійні у використанні.

 

 

Більше про здоров'я на "Малій Сторінці":

Здоров'я дітей та батьків

здоров'я

У цій рубриці поговоримо про здоров'я - фізичне і психологічне. Розглянемо також питання вагітності, пологів та дитячої психології. Розкажемо про електронні термометри для дітей, обігрівачі для пеленальних столиків та чим краще годувати школяра в холодну пору року.


Останні коментарі до сторінки
«Електронні термометри для дітей. Як вибрати електронний термометр для дитини»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми