Дитяче місто професій KidsWill у Києві


Дитяче місто професій KidsWill у КиєвіУ Києві існує повністю дитяче місто. Це - "Місто професій KidsWill", що дарує дітям віком від 2 до 16 років можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії і зрозуміти, на яких основах базується сучасне суспільство. Для малечі до 2 років працює ігровий майданчик та м’який музей. Для підлітків 14 -16 років у місті професій розроблено інтерактивні програми профорієнтації.
Дитяче місто професій KidsWill у КиєвіУ KidsWill усе, як у дорослому світі. Наприклад, тут є авто- та авіашкола, пожежна станція, відділок міліції, банк, мерія шоколадна фабрика та піцерія. Можна гратися, коли заманеться, і якщо, звичайно вистачає грошей. Тож, щоб дозволити собі X-Box або атракціони, доведеться попрацювати – будівельником, прибиральником або суддею. Безробіття у KidsWill не існує, тож влаштуватися на роботу можна будь-де. Для журналістів відкриті цілих три вакансії – у газеті, на радіо та на телебаченні. Місто живе своїм життям – тут будують нові дороги, відкривають банківські рахунки та обирають мера.
У місті професій KidsWill можна відсвяткувати День народження або інше дитяче свято. На вибір пропонують кілька цікавих сценаріїв, а відвідування станцій стануть чудовою святковою програмою.

Години роботи: щодня 10.00-22.00
Адреса: Київ, вул. Заболотного, 37 (Метро: Позняки / Харківська)

Докладніше читайте на сайті: http://kidswill.com.ua

На відео: як маленька дівчинка відвідувала місто професій.


Останні коментарі до сторінки
«Дитяче місто професій KidsWill у Києві»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми