В подарунок мамі робимо самі яскравого півника (грілку на чайник)


Півник (грілка на чайник)

Для цієї саморобки доберіть клаптики фетру: синього, червоного, зеленого чи жовтого. Знайдіть старі фетрові капелюшки і, розрізавши їх надвоє, випрасуйте через вологу ганчірку, щоб розрівняти.
У вас є, наприклад, яскраво-синій капелюшок з полями. Відріжте їх, і у вас буде готовий тулуб для півника, а з обрізків ви зможете викроїти голову та по одній деталі крил. З червоного фетру виріжте гребінець та борідку, з жовтого — дзьоб та крила- «Пір'їни» хвоста і комір можуть бути різнобарвні.
Очі робіть з клейонки жовтого та чорного кольорів. Для хвоста потрібен дріт.
Приготуйте ще ватин і тканину на підкладку.  Далі починайте кроїти за схемами:

В подарунок мамі робимо самі яскравого півника (грілку на чайник)

В подарунок мамі робимо самі яскравого півника (грілку на чайник)

Тепер - починайте шити голову. До однієї з половинок голови із зворотного боку прикріпіть гребінець. Наживлюючим швом з'еднайте обидві половинки голови так, щоб вони співпали. Шийте швом «упритул» по лінії "а—б", "в—г" і трохи наповніть форму ватою. Зшийте верхню частину дзьоба «а—д» і прикріпіть її так, щоб літери «а» співпали» Пришийте нижню деталь. З обох боків на рівні нижньої частини дзьоба прикріпіть борідку, зробіть очі, і голова готова. Приладнайте її на місце. Парні деталі хвоста зшийте по лінії «є—ж» та «м—л». Для пружності вставте в хвіст дріт, але спочатку обмотайте його трохи ватою, змастіть клеєм і лише після цього вставте в хвіст. У тулубі зробіть лезом невеличкі надрізи (отвори), вставте в них кінці хвоста і міцно закріпіть ниткою. По розміру тулуба (капелюшка) виріжте ватин і підкладку, прикріпіть їх з внутрішнього боку.

Рукоділля. Іграшки своїми руками. В подарунок мамі робимо самі яскравого півника (грілку на чайник)Лишилося надіти півникові комірець та прикріпити крила, і він готовий прикрасити чайний стіл.

 

 

 

 

За матеріалами: Ірина Горобець. "Для братика й сестрички". Київ, "Веселка", 1981


Останні коментарі до сторінки
«В подарунок мамі робимо самі яскравого півника (грілку на чайник)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми