Як пройти пробне тестування ЗНО 2014


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ПЗНО) є добровільним тестуванням, яке дає можливість побачити на власні очі весь процес проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Якщо Ви бажаєте пройти пробне тестування ЗНО (ПЗНО) у 2014 році, потрібно зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація на пробне ЗНО-2014 проводиться з 1 до 30 листопада 2013 року. При цьому в програмі реєстрації треба заповнити і роздрукувати заяву, де  вказується перелік обраних предметів, мова тестування, час початку тестування, код реєстрації та територія тестування.

Пробне тестування у 2014 році буде платним. Вартість одного тестування, за даними Українського центру оцінювання якості освіти, складе 89 грн незалежно від регіону України.  Зразок квитанції для оплати тестування, роздруковується разом із заявою на участь у ПЗНО. Здійснити оплату на основі зразка квитанції на оплату пробного ЗНО можна в будь-якому банку України (але не в установах Укрпошти). Слід пам'ятати, що квитанція обов'язково повинна містити код призначення платежу. Фінальний етап реєстрації - потрібно сформувати і роздрукувати запрошення на пробне ЗНО (реєстраційну картку).

Після реєстрації кожен учасник на сайті регіонального ЦОЯО буде створено інформаційну сторінку «Особистий кабінет учасника ПЗНО», іноді також відомий як "персональний кабінет учасника ПЗНО".


Щодо іншого, пробне тестування ЗНО відбувається аналогічно до основної сесії незалежного оцінювання, зокрема, використовуються точно такі самі процедури і технології.

Щоб отримати допуск до пункту пробного тестування необхідно мати з собою такі документи:
- паспорт, чи свідоцтво про народження;
- запрошення для участі в пробному ЗНО;
- оплачені квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного незалежного оцінювання.


Графік пробного незалежного оцінювання-2014 має бути такий.
22 березня 2014 року відбудуться тестування наступних предметів:
 - українська мова і література;
 - хімія;
 - фізика;
 - російська мова;
 - всесвітня історія;
 - одна з іноземних мов за вибором: англійська, німецька, французька або іспанська;

29 березня 2014 року відбудуться наступні пробні тести
 – математика;
 - історія України;
 - біологія;
 - географія;
 - світова література;

Слід звернути увагу, що можна взяти участь лише в одному із тестувань, що проводяться в той чи інший день.

Після виконання тестів усім учасникам пробного оцінювання буде видано відповіді на тестові завдання та схеми підрахунку балів, завдяки чому абітурієнти зможуть самостійно визначити результати пробного ЗНО. Також, за інформацією, поданою на сайті УЦОЯО, після 23 березня 2014 року для отримання результатів тесту за шкалою 100-200 балів можна буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».


Більш точну і докладну інформацію про пробне ЗНО шукайте на сайті УЦОЯО:
http://testportal.gov.ua/probne/
а також на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Останні коментарі до сторінки
«Як пройти пробне тестування ЗНО 2014»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми