Роман Котляр. "Вдома..."


Роман Котляр  Вдома...

 

 

Роман Котляр

ВДОМА...

Далеко не одразу я відчув майже максимальний внутрішній комфорт в тій квартирі, в якій зараз живу. Все, пов’язане з нею, вирішували без мене, вирішували за мене. Але я подорослішав і став типу господарем.
Живучи тут, я відчув перші гіркі розчарування, зазнав поразок і, що важливо, навчився тримати удар. У свою чергу, живучи тут, я здобув перші свої перемоги, написав першу статтю понад чверть століття тому, взяв в руки свою першу книгу...
Раніше дуже любив подорожувати, від’їжджати на тривалий час в інші міста. Зараз мандри даються важко. Багатоденні змагання напружують. Можливо, це вікове. Але, швидше за все, справа в іншому. За ті дев’ять років, що я прожив в Дніпрі і Полтаві, свого будинку як такого не мав, хоч і купував квартиру. Повернувшись до Черкас, я повернувся додому.
Моя кімната — це дійсно моя фортеця. Так, тут далеко не завжди тиша і спокій. Але діти — це щастя. Я дивлюся на улюблені книжкові серії, які завжди піднімають настрій, і мені просто добре. Тут найближчі люди. Тут добре пишеться. Нарешті, тут просто таке місце, куди завжди хочеться повернутися. Це не просто квартира, нерухомість. Дім — це набагато більше.
Друзі, як то кажуть, миру вашому дому!

Статтю надіслано автором спеціально для читачів "Малої Сторінки".

 

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

Блог поета-сатирика Романа Котляра. Роман Юхимович Котляр - поет, сатирик, журналіст.Роман Юхимович Котляр - поет, сатирик, журналіст. Народився у місті Славута, що на Хмельниччині, у 1977 році. У журналістиці - з 1994 року. Публікувався в газетах та журналах України, Росії, Ізраїлю. У 2002 році Роман Котляр закінчив Східноєвропейський університет за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Ще зі студентських років Роман Котляр активно займається журналістикою і поезією. Його байки – веселі, сповнені тонкого гумору та іронії. А головне – всі вони пов`язані з певною подією у житті автора. У  2004 році вийшла друком книга "Школа - дорога в життя", у 2014 році - "Смійтеся, друзі!", у 2015-му - "Посміхнулісь? Дякую!", у 2017 - "Епіграми з "колючестю" і без", у 2018 році - "Яке щастя - ти на світі є!" (ця збірка видана у співавторстві з дружиною, Алісою Котляр). Готуються до видання ще кілька книг.

Останні коментарі до сторінки
«Роман Котляр. "Вдома..."»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми