Літо 2016 рокуЛітній відпочинок, Сімейний табір у Богольварі, ЗакарпаттяУ таборі відпочинку для усієї родини "Знайка" на вас чекають: зйомки фільму, майстер-клас або анімаційна програма, курс акторської майстерності «Мама і Я», Флеш-моб «Мій Ангел» та багато інших різних цікавостей. Еко Спа Курорт «Богольвар» - уособлення Закарпаття, покликане дарувати виняткові емоції. Комплекс знаходиться в чаші гір, екологічно чистії лісовій зоні.

Інтелектуальний відпочинок у літньому таборі Малої академії наукНаціональний центр «Мала академія наук України» для учнів 7 – 11 класів у червні-серпні організовує Всеукраїнські ‪‎наукові ‪літні школи за такими профілями: фізика, математика, інформатика, хімія та біологія, астрономія; матеріалознавство (нанотехнології) та енергозбереження, робототехніка та інформаційні технології, біотехнології рослин, мистецтвознавство. Під час шкіл відбуватимуться лекційні та практичні заняття, експедиційні дослідження, пробні іспити, творчі зустрічі, навчально-тематичні екскурсії. Для того, щоб взяти участь, необхідно заповнити заявку. Участь у школах платна. 

 

Англомовні табори для дітей в Україні у 2016 роціУ цьому підрозділі дивіться нову інформацію щодо відпочинку, розвитку та навчання наших дітей влітку 2016 року у мовних таборах в Україні: Британський англомовний табір STUDY.UA під Києвом, літній лінгвістичний табір «Маленька Америка» у Боярці, британський мовний освітній табір DEC camp близько Києва, англійський табір міського типу "Оксфорд Клас" у столиці.

Літні дитячі табори та мовні школи за кордоном у 2016 роціДивіться інформацію про літні дитячі табори та мовні школи для дітей: про класичну англійську школу-пансіон Queen Anne's School, мовну школу Brighton Colleg, літню школу Brunel University, літню мовну школу Oxford School of English.


Останні коментарі до сторінки
«Літо 2016 року»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми