Літо-2015: літні дитячі табори для оздоровлення, відпочинку та всебічного розвитку


Літо-2015. літні дитячі табори для оздоровлення, відпочинку та всебічного розвитку


Літній денний міський комп’ютерний табір для школярів у Львові для дітей від 9 до 15 роківМіський комп’ютерний табір в Академії "ШАГ" у Львові – перший в Україні денний комп’ютерний табір. День в комп’ютерному таборі планується бути насиченим найрізноманітнішими заняттями. Діти поринуть у світ комп’ютерних технологій, спробують себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та суперадміна. Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю.

Денний літній табір для дітей  від 7 до 13 років на базі шкіл DEC school на Оболоні та Осокорках у КиєвіБританська мовна школа DEC school пропонує двотижневий літній денний табір на Оболонській або Дніпровській набережній для дітей-киян 7-13 років. Тут ваш школяр дізнається багато цікавого, познайомиться з однолітками та закріпить отримані під час навчання знання англійської.

Літні денні табори для дітей від 6 до 12 років з Веселою наукою у Києві та областіЗ 2 червня і до 28 серпня діти від 6 до 12 років можуть приєднатись до наукових пошуків у денних літніх тематичних таборах від "Веселої науки". Нові цікаві програми, ще більше експериментів, забав на свіжому повітрі, творчих майстер-класів,  4 міські табори в різних районах Києва, заміський елітний денний табір (біля міста Вишгород), табір повного дня "Papaya" (у місті Буча під Києвом).

 

 Сергіївка, Сонячний берег, літні дитячі табориДитячі табори Курортного об'єднання "Сонячний берег" знаходяться в смт Сергіївці, що на Одещині. Курорт Сергіївка - оригінальний куточок природи на узбережжі Чорного моря. Славиться Сергіївка унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям і неймовірними пейзажами. Розташований курорт на березі лиману, що тягнеться уздовж Чорного моря, і відділений від нього піщаною косою, на якій знаходиться морський пляж. Чистий, дрібний, білий пісок морський коси, завдяки вмісту в ньому цілого ряду хімічних елементів, сприяє оздоровленню.

Літній денний табір для дітей від 8 до 13 років Lego-Camp Винахідник в Розгуляєво8 червня 2015 року відкриває свої двері новий денний табір для дітей від 8 до 13 років Lego-Camp «Винахідник». В цьому таборі діти будуть в оточенні високопрофесійних викладачів, спортивних тренерів, вожатих, інструкторів та обслуговуючого персоналу табору. Всі вони мають забезпечити дітям гарний відпочинок, уроки робототехніки з Lego, вивчення англійської мови в ігровій формі, багато цікавих майстер-класів і повну безпеку на території табору.

Дитячий вишкільний табір Козацька фортеця у Черкаській областіДитячий вишкільний табір "Козацька фортеця" чекає на дітей від 8 до 15 років, які мріють стати учасником захоплюючих козацьких пригод, відкрити таємничий світ козаків, пластунів, характерників, відчайдушних героїв, спробувати себе в цій ролі та отримати купу вражень на цілий рік.


Останні коментарі до сторінки
«Літо-2015: літні дитячі табори для оздоровлення, відпочинку та всебічного розвитку»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми