Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 років


Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 років


 Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 роківЛітні канікули у Великобританії Grade Global Education дадуть можливість не тільки відпочити і познайомитися з країною, але й повчити іноземну мову. Канікулярні програми навчання розраховані на учнів віком від 6 до 18 років з будь-яким рівнем знання мови і включають від 20 годин занять на тиждень.
Крім цього, діти повністю зануряться в мовне середовище і спілкуватимуться з однолітками з більш ніж 60-ти країн. Тривалість таких програм - від 1 тижня до декількох місяців. Майже всі школи, за винятком американської OISE Kids Boston та шотландської Edinburgh School of English, знаходяться в Англії.
Крім курсів загальної англійської, провідні британські коледжі та мовні центри підготували для всіх бажаючих спеціалізовані програми: англійська + заняття за фахом. На таких курсах діти від 8 років і студенти можуть ближче познайомитися з професією, що цікавить. То може бути: право, бізнес і фінанси, економіка, міжнародні відносини, журналістика, театральне мистецтво, мода, дизайн, медицина.
Спеціалізовані програми в ISIS, British Study Centres, Concord College, Kings Colleges та інших британських школах підійдуть тим, хто хоче не тільки максимально ефективно підтягти англійську під час літніх канікул, а й поглибити свої знання в області майбутньої професії.
CATS Colleges допоможуть підготуватися до здобуття вищої освіти в Англії. А в Discovery Summer, Our World British School і Pro-Elite Soccer, крім вивчення англійської, навчать професійно грати в футбол, танцювати і займатися спортом.
Реєстрація на всі літні курси вже відкрита. Кількість місць на більшість програм обмежена.
Назва школи, тривалість курсів, можливі дати курсів, наявність місць, вартість навчання з проживанням та контакти для реєстрації - дивіться на сайті: http://grade.ua/


Останні коментарі до сторінки
«Літні канікули у Великобританії у 2015 році для дітей від 6 до 18 років»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми