Літній денний міський комп’ютерний табір для школярів від 9 до 15 років у Львові


Літній денний міський комп’ютерний табір для школярів у Львові для дітей від 9 до 15 роківЯкщо ваша дитина постійно сидить за комп’ютером, грає в комп’ютерні ігри та занурена у світ соціальних мереж, не поспішайте сварити її за це. Можливо, у вас підростає майбутній комп’ютерний геній – програміст або дизайнер. Просто спрямуйте його енергію в потрібне русло.
Міський комп’ютерний табір в Академії "ШАГ" у Львові – перший в Україні денний комп’ютерний табір. Літні канікули можна провести дуже цікаво і пізнавально.  День в комп’ютерному таборі планується бути насиченим найрізноманітнішими заняттями. Діти поринуть у світ комп’ютерних технологій, спробують себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та суперадміна. Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю.

Літній денний міський комп’ютерний табір для школярів у Львові для дітей від 9 до 15 роківУсі заняття у Комп’ютерному таборі відбуваються в ігровій формі у вигляді тренінгів та майстер-класів за напрямками:
 

Game-студія:
 
Ваша дитина любить грати в ігри? А може їй буде цікавіше їх створювати? Ваша дитина зможе спробувати себе в ролі аніматора та створити власні ігри, в які вона зможе грати разом зі своїми друзями. Вони відкриють новий світ комп’ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.
 
 Фото-студія:
  
Майстер-клас «Фотопортрет» допоможе дітям побачити світ по-новому в цифровому об’єктиві. Наші тренери в простій та доступній формі розкажуть про основні принципи фотографії та тонкощі роботи цифрової камери. Дитина спробує себе в ролі фоторепортера. Цей майстер-клас допоможе дізнатися про подробиці роботи зі студійним обладнанням, особливості портретної зйомки (крупний план, поясний та ростовий портрет, характерні жести, вираз обличчя, поза). Кожна дитина зможе створити фото своєї мрії!
 
Web-майстер:   

Бути web-дизайнером – це сучасно і престижно. Це прекрасна можливість познайомитися з технологіями побудови веб-сторінок і створити свій справжній фотоблог. Школярі опанують простий спосіб створення стильної фотогалереї. Будуть мати можливість створити власний сайт-візитку, фотоблог буде виглядати так само, як ніби він створений в професійній студії.
 
 Суперадмін:
 
Сьогодні вміння ефективно користуватися комп’ютером – це реальна необхідність! На майстер-класі діти заглянуть всередину комп’ютера, освоять особливості роботи з «залізом» і навіть самостійно розберуть і зберуть комп’ютер, вивчать всі його функціональні частини!
Учні отримають навички з самостійного налаштування та обслуговування комп’ютера! Ці навички 100% знадобляться їм і в школі, і вдома. Після цього майстер-класу кожен стане кращим другом комп’ютера.
 
Кожен учасник комп’ютерного табору отримає: 

- нові яскраві враження та емоції;
- нові знайомства з однолітками;
- унікальні досвід та знання;
- результати своїх власних робіт;
- сертифікат про проходження курсу у Комп’ютерному таборі;
 - пільгові умови для вступу в Малу Комп’ютерну Академію.

Організаційна інформація:
    Вік дітей: 9 – 15 років.
    І зміна: з 15 червня по 3 липня.
    ІІ зміна: з 6 липня по 24 липня.


    Графік занять:
- 5 днів на тиждень з понеділка по п’ятницю;
- години занять 11:00 – 14:00 або 12:30 – 15:30 або 14:00 – 17:00.
 
Вартість навчання у Літньому Комп’ютерному таборі – 2250 грн.
Для студентів Малої Комп’ютерної Академії – 2050 грн.

Адреса :м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А.


Докладніше дивіться на сайті: http://lviv.itstep.org/


Останні коментарі до сторінки
«Літній денний міський комп’ютерний табір для школярів від 9 до 15 років у Львові »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми