Класична англійська школа-пансіон Queen Anne's School для дітей віком 9 - 17 років з 10.07. по 24.07.2016 року у Редінгу (Англія)


Класична англійська школа-пансіон Queen Anne's School

Класична англійська школа-пансіон Queen Anne's School для дітей віком 9 - 17 років протягом двох тижнів з 10.07. по 24.07.2016 року у Редінгу (Англія). У школі-пансіоні близько Лондона Queen Anne's School діти вчать і практикують англійську мову, цікаво проводять дозвілля та знаходять нових друзів з усього світу (вартість путівки 3370 $).

Queen Anne's School - це класична англійська школа-пансіон, яка знаходиться в Редінгу, в 50 км від Лондона. Школа була заснована в 1698 році, і може пишатися своїми випускниками, які поповнили ряди престижних вузів. Безліч інспекцій зазначили цей навчальний заклад «відмінними» і «чудовими» оцінками за всіма параметрами.

Під час літніх канікул школа відкрита для школярів з більш, ніж 20 країн світу: ефективні уроки англійської, культурно-розважальні заходи та пізнавальні екскурсії очікують дітей під час перебування в школі.

Територія школи займає близько 15 гектарів: має сучасний тенісний корт, великий басейн, спортивний зал, ігрові поля, де діти весело і захоплююче проводять час після уроків англійської. А елементи ландшафтного дизайну справляють приголомшливе враження.

Навчання - 15 уроків на тиждень. У перший день діти проходять тест на визначення рівня англійської мови і далі розподіляються в групи по 10-12 осіб, залежно від результату тесту. Заняття проходять в інтерактивній формі: діти вивчають нову лексику, виконують творчі завдання і проекти, практикують розмовну мову в спонтанних діалогах та дискусіях в парах, долають мовні бар'єри. По закінченню навчання школярі отримують сертифікат.

Проживання та харчування: 

Діти проживають на закритому кампусі школи, який цілодобово охороняється працівниками школи. Хлопчики і дівчатка проживають на різних поверхах або корпусах, в комфортних кімнатах по 1-2-4 людини. У нічний час на поверсі чергує працівник школи з метою забезпечення порядку і тиші. У кожному корпусі є затишна кімната відпочинку з м'якими диванами і настільними іграми, а так само велика загальна кухня. Свої речі можна випрати, при необхідності, в пральні в певний день тижня. Харчування - триразове.

Спорт, активні ігри та розваги:

Кожен день, після занять англійською мовою, діти активно застосовують свої знання в спілкуванні та розвагах з однолітками з різних країн. Сучасна інфраструктура школи дає можливість проводити найрізноманітніші розваги на високому рівні.

Спорт і активні ігри: як футбол, волейбол, бадмінтон, плавання, міні олімпійські ігри, естафети та змагання.

Розвиваючі заняття: прикладне мистецтво, хореографія, театральні майстер-класи, малювання, настільні ігри, розмовні клуби, квести, вікторини.

Вечірні розваги: ​​дискотеки, вечірки знайомств, перегляди фільмів англійською мовою, «Ніч казино», шоу талантів, дитячі театральні постановки.

Екскурсії:

На групу дітей з України чекають захоплюючі і пізнавальні екскурсії по головних визначних пам'яток регіону.

Екскурсія в історичний центр міста Лондон, де зосереджені найважливіші пам'ятки: Біг Бен, будівля Парламенту, Вестмінстерське абатство, Букінгемський палац, Трафальгарська Площа, Національну галерею, площа Пікаділлі і багато іншого.

Екскурсія в місто «сплячих шпилів» Оксфорд. Діти прогуляються середньовічним затишними вуличками містечка, відвідавши Оксфордський університет, один з найбільш значущих і знаменитих університетів Англії та світу, який складається з 38 самостійних коледжів, дізнаються про старовинні традиції і символи університету; побачать відому Бодліанську бібліотеку та знаменитий елітний коледж Крайст-Черч, в їдальні якого знімали знаменитий фільм про Гаррі Поттера, що принесло Оксфорду особливу популярність.

Екскурсія в місто Віндзор і Віндзорський замок. Діти відвідають діючу резиденцію Королеви Сполученого Королівства з тисячолітньою історією.

Екскурсія в місто Редінг: це маленьке і затишне студентське містечко, яке запам'ятається дітям своїми мальовничими парками, серед яких найпопулярніший - Сади Форбурі з великою статуєю лева. Джейн Остін вчилася в місцевій школі, яка була розташована біля абатських воріт.


У вартість програми включено повністю все:

консульський збір посольства;
авіапереліт;
проживання в резиденції;
навчання з носіями мови (15 занять на тиждень);
трансфер: аеропорт - школа - аеропорт;
тестування рівня знань іноземної мови перед початком і після закінчення програми навчання;
навчальні матеріали;
сертифікат з зазначенням рівня знань мови по закінченню програми;
екскурсійна програма (мінімум 2 екскурсії на тиждень);
культурно-розважальна програма (денні і вечірні заходи кожен день);
харчування - повний пансіон (триразове, з ланчами під час екскурсій);
цілодобова підтримка співробітником компанії STUDY.UA;
супровід керівника групи;
послуги компанії STUDY.UA з оформлення візи та організації поїздки;
переклад пакету документів на візу.

 

Докладніше дивіться на сайті: http://summer.study.ua/


Останні коментарі до сторінки
«Класична англійська школа-пансіон Queen Anne’s School для дітей віком 9 - 17 років з 10.07. по 24.07.2016 року у Редінгу (Англія)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми