Гра у шахи з комп'ютером, Battle Chess (браузерна гра)
 

Шахова флеш-гра "Battle chess"  дозволяє грати у шахи як з комп'ютером, так і зіграти удвох, один проти одного.
Також ця програма буде корисною для тих, хто з навчальною метою хоче повторити якусь з відомих шахових партій, роблячи ходи по черзі і за білих, і за чорних.
Або ж можна з користю для розуму провести час і використати цю шахову дошку на своєму екрані для вирішення шахових задач і відпрацювання хитрих і несподіваних комбінацій, які зможуть принести перемогу над суперником у справжній партії. 

Гра з комп'ютером в онлайн-шахах "Battle Chess" має два рівня складності (перший і другий пункт початкового меню). Звичайно, це не та програма, що здатна обіграти світових чемпіонів, але будьте пильні, цей суперник також може приготувати якісь сюрпризи.

Дошка у цій шаховій програмі стилізована під дерево і має класичний набір фігур, також присутній запис ходів. Щоб зіграти ще раз, потрібно буде перезавантажити сторінку.

Онлайн-шахи "Battle Chess" є досить популярною грою в мережі, яку любителі шахів розповсюдили по багатьох сайтах, тому навіть стає складно з'ясувати, де ж знаходиться її першоджерело. На сайті "Мала Сторінка" ця гра розміщена з метою ознайомлення. 


Останні коментарі до сторінки
«Гра у шахи з комп’ютером, Battle Chess (браузерна гра)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми