"Вікіпедія для школи" - конкурс статей на тему шкільної програми (конкурс для педагогів)


Вікіпедія для школи: конкурс статей на тему шкільної програми. Конкурс спрямований на педагогів

 

 

Вікіпедія для школи: конкурс статей на тему шкільної програми

 

Днями в українській Вікіпедії розпочався конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс спрямований на педагогів і присвячений тематиці шкільної програми; він триватиме до 20 січня 2020 року. Конкурс проходить у семи категоріях — всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова. Переможці отримають сувеніри та цінні призи.

Вікіпедія — чи не головне джерело інформації для школярів. Статті на теми шкільної програми дуже популярні серед читачів: Вікіпедію читає багато школярів: відвідуваність УкрВікі відчутно зростає під час навчального року, і в деякі моменти школярі становлять близько третини усіх читачів. Тож дуже важливо, щоб Вікіпедія мала повні та якісні статті на теми шкільної програми.

Тому з 20 листопада 2019 року по 20 січня 2020 року ГО «Вікімедіа Україна» проводить в українській Вікіпедії конкурс статей «Вікіпедія для школи». У межах цього конкурсу ми запрошуємо педагогів — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів — долучатися до написання статей на теми шкільної програми.

Конкурс обмежений сімома предметами: всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова (остання номінація присвячена перекладу вибраних статей англійської Вікіпедії).

Після завершення конкурсу журі обере переможців у кожній категорії. Переможцями стануть конкурсанти, що наберуть найбільше балів у категорії — тобто матимуть найбільший якісний внесок (детальні параметри оцінювання викладені у регламенті конкурсу). Переможці отримають призи: сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою Вікіпедії.

 

Як долучитися до конкурсу

 

Щоб долучитися до конкурсу, зареєструйтеся у Вікіпедії (отримайте свій нікнейм), якщо раніше цього не робили та обов’язково заповніть реєстраційну форму.

Після цього потрібно буде приєднатися до програми відповідного предмету на Панелі програм і подій (технічному інструменті, який використовується для Освітньої програми Вікіпедії), а потім фіксувати там усі створені в межах конкурсу статті.

Детальні інструкції, як це робити — на сторінці конкурсу.

 

Сторінки конкурсних категорій:

 

·         англійська мова (переклад вибраних статей з англійської Вікіпедії)

·         всесвітня історія

·         зарубіжна література

·         інформатика

·         математика

·         мистецтво

·         фізика

Із запитаннями та пропозиціями можна писати на shkola@wikimedia.org.ua.

Докладніше про конкурс - на сторінці Вікіпедії.

 

 

 

 

Дивіться також на нашому сайті:

ІІІ Конкурс історичних оповідань «ProМинуле» - 2020

ІІІ Конкурс історичних оповідань ProМинуле - 2020

ЛітАкцент і видавництво «Темпора» оголосили Третій конкурс історичного оповідання «ProМинуле» - 2020. Тема цьогорічного конкурсу: "Українське місто у 1920-х".

Відкритий літературний конкурс Золота лоза
 
З нагоди 150-річчя міста Лозова, що на Харківщині, розпочато літературний конкурс «Золота лоза». Якщо ви - творчі особистості, якщо ви пишете поезію, прозу чи комікси, тоді цей конкурс - саме для вас! Прийом творів буде здійснюватися до 10 лютого 2020 року. 
 

Привіт із ХХІІ століття. Конкурс оповідань для підлітків від журналу Однокласник та Lucky Academy. Пригоди в майбутньому - тема  конкурсу.

Уявіть, яким буде ваше рідне місто чи село за 100 років. Що зміниться до невпізнаваності, а що залишиться таким, як нині? Хто стане вашим героем: надлюдина чи звичайний підліток? А що будуть вважати «звичайним» у наступному столітті? Можливо, люди в майбутньому вирішуватимуть свої проблеми зовсім не так, як до того звикли ми… Вигадайте історії про героїв, які стикаються з якоюсь проблемою, або хочуть досягти певної мети. Допомагатимуть їм можливості майбутнього чи навпаки? Напишіть оповідання із захопливим сюжетом, фантастичними пригодами, з краплинкою шарму тих місць, де ви проживаєте, надсилайте його на конкурс «Привіт із ХХІІ століття».

Поетичний рушник – 2019. Літературний конкурс-фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями. Твори приймаються до 15 серпня 2019 року.

Якщо ти маєш обмежені фізичні можливості, але любиш і створюєш поезію, то ХІХ літературний фестиваль-конкурс «Поетичний рушник» саме для тебе. Стань його учасником і переможцем. Надішли свої поетичні твори на розгляд журі і, можливо, саме ти одержиш найвищу нагороду (Гран-Прі). Твори приймаються до 15 серпня 2019 року. Фінал фестивалю проводиться у листопаді в місті Обухові Київської області. Девіз фестивалю: «Рушник волію виткати зі слів, щоб милувались ним віками люди» (Геннадій Горовий).

 

 

Аль Мор 2020 - конкурс фентезі-поезій фестивалю. Поетичний конкурс для митців будь-якого віку.

Вдихніть життя у свої світи та продемонструйте власний талант усій Україні за підтримки фестивалю «Аль Мор». На конкурс приймаються написані українською мовою і раніше ніде не публіковані (включно з Інтернетом) поетичні фентезі-твори малих і великих форм (вірші, пісні, поеми, балади, цикли віршів, цикли хайку, танки, рубаї тощо). Вік учасників необмежений. Прийом творів триватиме до 1 лютого 2020 року включно. Оголошення переможців відбудеться 23 лютого 2020 року, на фестивалі “Аль Мор” у Києві.

Конкурс фентезі-коміксів фестивалю Аль Мор 2020. Прийом творів на конкурс здійснюватиметься до 20 січня 2020 року.

У Вас колись була думка чи навіть, мрія – створити власний комікс, але не вистачало часу? Мотивації? Віри в себе? Тоді для вас є чудова новина! Триває прийом творів на Конкурс фентезі-коміксів фестивалю «Аль Мор 2020». Розкажіть свою історію та продемонструйте власний талант всій Україні. Прийом творів на конкурс здійснюватиметься до 20 січня 2020 року. 


Останні коментарі до сторінки
«"Вікіпедія для школи" - конкурс статей на тему шкільної програми (конкурс для педагогів)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми