Англомовні табори для дітей в Україні. Літо 2015Day Camp - денний англомовний табір для дітей 6-12 років у Києві, Харкові та ЛьвовіАнгломовний денний табір "When I grow up.." - це практика англійської та  веселе часопроведення, лексика пов'язана з різними професіями, система мотивації (заробляємо гроші, отримуємо винагороди, рекомендаційні листи), тематичні екскурсії на цікаві підприємства та в музеї, творчі заняття та кулінарія англійською мовою, подорож у місто професій (останній день табору), відео-згадка (діти даватимуть інтерв'ю на тему, яку професію вони хочуть обрати в майбутньому).

Міжнародний дитячий мовний табір Bereg-camp-SuziryaМіжнародний дитячий мовний табір "Bereg-camp-Suzirya" пропонує дітям від 6 до 16 років відпочинок та оздоровлення, поєднані з вивченням англійської мови. Розташовано табір на березі річки Десна біля лісу - в мальовничому українському селі Вишеньки, що в 140 км від Чернігова.

дитячі англомовні табори в Одесі та областіМіжнародний дитячий мовний табір "Bereg-Camp-Patria" у Сергіївці, що на Одещині (узбережжя Чорного моря), денний літній англомовний табір "Prime Kidz" в Одесі - запропоновані організаторами на літо 2015 року.

Англомовні дитячі табори під КиєвомЗа офіційними даними сайтів організаторів літніх таборів чекають до себе дітей під Києвом: англомовний дитячий табір "Happy Kids";  англійський табір "Fairy Town Camp" та інші.

Дитячі англомовні табори в КарпатахКоли поєднується відпочинок дітей з навчанням в англомовому середовищі - то привабливо. А якщо до того всього наші дітки поліпшать своє здоров'я, завдяки неперевершеній природі українських Карпат, - то питання стоїть лише в правильному виборі дитячого табора для свого сина чи донечки. Пропозиції від організаторів англомовних таборів є різні. Пропонуємо їх до вашої уваги.

 


Останні коментарі до сторінки
«Англомовні табори для дітей в Україні. Літо 2015»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми