Відкрита першість із шахів серед дітей відбулася у Деснянському районі Києва

Розмістив користувач:    Mykola Vasylenko

2015-02-07 18:59:16
«Дитячий спорт» - Київ
У Деснянському районі на базі спортивного клубу “Шахи” Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Деснянського району пройшла Відкрита першість Деснянського району м. Києва з шахів серед дітей 2007 років народження, повідомили в Деснянській РДА.
У змаганнях взяли участь 26 хлопців з Деснянського, Дніпровського та Дарницького районів столиці. Найменшим учасником став житель Деснянського району Денис Бідний 2009 р.н., який посів 9 почесне місце.
За підсумками Відкритої першості Деснянського району з шахів серед дітей, перші два призових місця посіли вихованці СК “Шахи” Антон Соловйов (1 місце) і Антон Кулачко (2 місце). Третє і четверте місце поділили між собою представники Дніпровського району. Серед дівчаток абсолютною чемпіонкою першості стала Даша Ушакова (Дніпровський район).
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками.

Прикріплене фото:
Відкрита першість із шахів серед дітей відбулася у Деснянському районі Києва, зображення, фото