укр рус Доска объявлений Разместить объявление

Міжнародні виставки «Освіта та кар’єра - 2015» та «Освіта за кордоном»

Разместил пользователь:    Олівія Гузар

  2015-01-21 23:20:29
«Образование» - Мир
16-18 квітня 2015 року в Києві у  приміщенні   Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)  відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2015" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”. Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:
-    найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
 -   більше 8000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
 -  виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі (вул. Хрещатик, 2);
 -  офіційний каталог отримують всі відвідувачі виставки;
 -  широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
 -  нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
 -  виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
 -  щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
 -  виставка «Освіта та кар’єра» - перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.

Виставки традиційно розміщується в Українському домі. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом.  Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає.
Виставка, що відбулася у листопаді 2014 року, представила  понад  160 провідних навчальних закладів, освітніх агенцій, видавництв. Серед них понад 70 вищих навчальних закладів  з 20 регіонів України, з них понад 30 – національні. У виставці взяли участь понад 60 закордонних навчальних закладів з України, Великої Британії, Ірландії, Франції, Німеччини, Канади, Японії, Швейцарії, Австрії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Греції.
Традиційно у виставці беруть участь провідні українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Чеський центр при Посольстві Чехії в Україні. Окремими павільйонами  будуть представлені навчальні заклади  Польщі.

Джерело: http://edu-abroad.com.ua/pro_vistavku.html
Новость разместил пользователь:

Олівія Гузар

Последние комментарии к странице
«Міжнародні виставки «Освіта та кар’єра - 2015» та «Освіта за кордоном»»:
Всего отзывов: 0    + Добавить комментарий