Ольга Зубер. Казка "Ведмедик і Мишка"


Ольга Зубер. Ведмедик і мишка. Казочка для дітей

 

Ольга Зубер

ВЕДМЕДИК І МИШКА

 

Завантажити казочку Ольги Зубер "Ведмедик і мишка" (txt.zip)

 

Зустрілися якось у лісі Ведмедик і Мишка.
І почав Ведмедик перед Мишкою вихвалятися:
− Ось, дивись, який я! Кремезний, товстий, волохатий! Які в мене міцні й сильні лапи! А як зареву, всі навкруг розбігаються! Бо всі мене бояться! То це я ще не Ведмідь, а Ведмедик. То уяви, що буде, як я виросту! А ти оце що? Подивися на себе. Одні вуха та хвіст. А лапи! Ха-ха-ха! Хіба це лапи?! Сміх, та й годі! Яка з тебе користь?
Послухала Мишка Ведмедика, а тоді й каже:
− Велика користь. Ось цими малими лапами, я вже багато добра зробила!
− Ти? Багато добра зробила? Та хіба може добро робити той, кого й за березовим листком не видно? – зареготався Ведмедик.
− Ще й як може! – відповіла Мишка. – Ось, сьогодні зранку я вже трьом звірятам допомогла. Білочці горішок дістала, який за пеньочок закотився. Їжачкові яблучка допомогла в комору носити. А потім, біжучи повз Лисиччину нірку, почула, що та гірко плаче. Забігла до неї й питаю: «Чого плачеш, Лисичко?», а вона каже: «Ой, Мишко! Розірвалося моє чудове намисто й намистинки геть розгубилися! Тому й плачу!» То я швиденько всі ті намистинки повишукувала, нанизала на ниточку. І Лисичка тепер не плаче, а вже сміється! А ти, що сьогодні зробив своїми міцними, кремезними лапами?
− Я… я… ще не встигнув, - запнувся Ведмедик.
− І не встигнеш! Бо для того, щоб робити добро, потрібні не сильні лапи, а добре серце!
− Та як ти смієш, така дрібна, зі мною так говорити?! – обурився Ведмедик. – Та ти знаєш, що я можу з тобою зробити?! – заревів він.
− А нічого ти зі мною не зробиш!  Бо за мене весь ліс заступиться! Бо  всі мене люблять! – сміливо відповіла Мишка й попрямувала до своєї нірки.
Ведмедик задумався, почухав потилицю, а тоді й каже:
− Гей, Мишко! Почекай! Давай я тебе до хатинки проведу. Аби з тобою ніяка халепа не сталася. Ти багатьом допомагаєш, тож буду тебе оберігати. Хочу, щоб і мене любили, а не боялися!

Ольга Зубер. Ведмедик і мишка. Казочка для дітей

Казка люб'язно надіслана авторкою спеціально для читачів "Малої Сторінки".

 

 

Читайте також на "Малій Сторінці":

Цікаві дитячі казочки від Ольги Зубер

Ольга Зубер. Казочки для малят

Ольга Зубер - молода поетка та казкарка з міста Переяслав-Хмельницький, що на Київщині. Має педагогічну освіту. Писати вірші почала ще в дитинстві, а от казочки - коли стала підростати маленька донечка. Дівчинка у мами - дуже цікава, тому казок для неї було все замало. От і почала пані Ольга вигадувати свої цікаві казкові історії, які з 2015 року почали друкувати дитячі періодичні видання: "Малятко", "Колобочок", " Мамине сонечко", "Котя", "Жирафа Рафа", " Ангелятко". Як і кожен автор, письменниця мріє про видання своєї книжечки... 

Останні коментарі до сторінки
«Ольга Зубер. Казка "Ведмедик і Мишка"»:
Аля , 2020-02-19 10:50:16, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми