Літні дитячі табори об'єднання "Сонячний берег" на Одещині


До складу Курортного об'єднання "Сонячний берег" входять три дитячі табори: "Плай", "Сонячний берег" та "Чайка". В них  організатори табору переймаються  відпочинком та оздоровленням дітей, формуванням та розвитком творчого потенціалу дітей та вихованням в них національної гідності та любові до рідного краю.  У кожної дитини виявляють приховані таланти за допомогою участі в різних заходах, залучення їх до занять самодіяльним мистецтвом, знайомства з кращими творчими колективами, вивчення національних культур різних країн.

Сергіївка, Сонячний берег, літні дитячі табори
 Дитячі табори Курортного об'єднання "Сонячний берег" знаходяться в смт Сергіївці, що на Одещині. Курорт Сергіївка - оригінальний куточок природи на узбережжі Чорного моря. Славиться Сергіївка унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям і неймовірними пейзажами. Розташований курорт на березі лиману, що тягнеться уздовж Чорного моря, і відділений від нього піщаною косою, на якій знаходиться морський пляж. Чистий, дрібний, білий пісок морський коси, завдяки вмісту в ньому цілого ряду хімічних елементів, сприяє оздоровленню.
 Сергіївка, Сонячний берег, літні дитячі табориХарчування в таборі 5-ти разове, однозмінне, у спеціалізованій їдальні на території табору, збалансоване відповідно до норм забезпечення дитячим харчуванням, затверджені Міністерством охорони здоров'я. Меню складається з різних страв. Зелень, овочі, фрукти, соки, йогурти, і солодощі входять в щоденний раціон кожної дитини.
Дозвілля дітей в таборі: Кожен день відпочинку готує для дітей сюрпризи, які вони з нетерпінням чекають.  Щодня проводиться не менше одного спортивного та культурно-масового заходу. Всі діти із задоволенням беруть участь у творчих проектах: «Ми, діти Сонячного берега», «Танцюють всі», «Золотий голос Сонячного берега», «Юний підприємець», «КВН», «Міс Сонячний берег» та в інших заходах. Футбольний і волейбольний майданчики, стадіон, тенісні столи, спортінвентар - все для організації активного відпочинку. Також на території табору розташований дитяче казкове містечко, призначене для дозвілля дітей. На території дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є критий зал для дискотек і концертів, а також - просторі холи для проведення занять, репетицій. Закінчується відпочинок великим Гала-концертом за участі кращих дитячих номерів, які усім полюбилися.

Сергіївка, Сонячний берег, літні дитячі табориСергіївка, Сонячний берег, літні дитячі табори

 

 

 

 

 

За повідомленням організаторів таборів, графік змін у табори виглядає наступним чином:

1 зміна: 01.06. – 21.06.2015,
2 зміна: 24.06. – 14.07.2015,
3 зміна: 17.07. – 06.08.2015,
4 зміна: 08.08. – 28.08.2015.

Дізнатися більше про табори і за мовити путівку можна на сайті: http://sunbeach.at.ua/

На відео - аматорська зйомка перебування дітей в літніх таборах у Сергіївці:


Останні коментарі до сторінки
«Літні дитячі табори об’єднання "Сонячний берег" на Одещині »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми