Літній лінгвістичний табір «Маленька Америка» у Боярці під Києвом для дітей від 6 до 14 років влітку 2016


Літній лінгвістичний табір Маленька Америка у Боярці під Києвом, для дітей від 6 до 14 років, літо 2016 року

Літній дитячий табір «Маленька Америка» дає можливість дітям змінити своє ставлення до вивчення англійської мови. Тут не буде ніяких нудних уроків і домашніх завдань. У таборі розроблена інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування з американськими викладачами протягом 4-х годин на день. З дітьми весь час займаються лише носії мови із США та Канади. Англійська в "Маленькій Америці" - як для початківців, так і для тих, хто вільно володіє мовою. 

Табір працює з 2006 року. Резиденція табору - це красива і доглянута територія приватної школи-пансіону для дівчаток «Леді» (Боярка, Київська обл.) Є своя смачна вода зі свердловини. У таборі є своя атономна котельня, так що при будь-якій погоді діти у таборі - обігріті і чистенькі.

У таборі «Маленька Америка» всі дітки мають 40 годин структурованих занять в зміну по 4 години на день із сертифікованими носіями мови. Заняття відбуваються в малих групах до 10 осіб. Кожен учасник табору взаємодіє з багатьма американськими викладачами, тобто це спілкування з кількома різними англомовними іноземцями. Причому спілкування відбувається не лише на уроках, а й протягом дня, так як американці проживають в таборі і завжди відкриті для спілкування.
У таборі існують великі можливості для самовираження і розширення словникового запасу та арсеналу засобів спілкування англійською.

В «Маленькій Америці» для дітей створено різні гуртки, секція верхової їзди, працює бібліотека, є вільний доступ в Інтернет.  Відпочинок дітей - то ігри на природі, туризм, лісові походи і прогулянки, дискотеки, шоу талантів.

Кожну зміну - 13 днів перебування в таборі, діти (з понеділка по п'ятницю) інтегровані в спеціально систематизований 10 - денний курс з вивчення англійської мови, що враховує рівень знань і вік учнів, за методикою International Language Programs (ILP) «Маленька Америка» ("Little America "). Програма передбачає заняття виключно з викладачами-носіями англійської мови - американцями, які не володіють російською або українською мовами. Її основна мета - занурити дітей на 4 години на атмосферу захоплюючої діяльності (драма, спорт, кулінарія, уроки танців, дискусії на актуальні молодіжні теми, вивчення особливостей американської культури та історії і т. д.) За результатами попереднього усного тестування (проводиться в понеділок - день заїзду в табір), діти розподіляються в лінгвістичні групи (не більше 10 осіб). За кожною групою закріплюється викладач - американець, який в подальшому процесі навчання слідкує за успішністю вихованців. Курс становить 40 годин англійської мови за зміну (або 60 академічних годин). Курс ведуть тільки американські викладачі, спеціально підготовлені і сертифіковані в освітній корпорації ILP. Кінцева мета програми - пробудити інтерес учнів і стимулювати використання англійської мови, розширити арсенал засобів спілкування англійською. Кожен учень матиме можливість активної мовної діяльності.
 

Літній лінгвістичний табір Маленька Америка у Боярці під Києвом, для дітей від 6 до 14 років, літо 2016 рокуУмови проживання дітей:

Резиденція табору - це територія приватної школи-пансіону «Леді» (Боярка, Київська обл.). У кожному блоці зі спальнями дітей є душова кімната (розрахована на 5 осіб) і два туалети.
У таборі - сучасні навчальні класи, спортивний зал, затишна і доглянута територія, де можна кататися на роликах, грати в бадмінтон, теніс. 

Харчування: повний пансіон - 5-ти разове збалансоване харчування (наближене до дієти «5-й стіл»):


РОЗКЛАД ЗМІН:

Зміна триває 13 днів:

I зміна:  30.05. - 11.06.
II змін:  13.06. - 25.06.
III зміна: 27.06 - 09.07.
IV зміна:  11.07 - 23.07.

 

Вартість путівки: 8900 грн - повний пансіон. Тільки англійська програма (включаючи сніданок і ланч) - 4100 грн

Увага! Акція!

Діють знижки в залежності від місяця придбання путівок:
Березень - 8500 грн.
Квітня - 8700 грн.
Травень - 8900 грн.

Знижка 5% діє:

1) для дітей з однієї сім'ї на загальну вартість путівок;
2) в разі придбання путівок на дві, три і чотири зміни;
3) для постійних клієнтів "Маленької Америки" (2 і більше сезону в таборі)
4) в разі наявності сертифіката на знижку.
Знижки не підсумовуються (за винятком знижки при наявності сертифіката)

У  вартість входить:

Тестування і розподіл по групах.
40 годин комунікативних занять англійською мовою (в групах не більше 10 чоловік).
Навчальні матеріали.
Проживання.
Харчування - повний пансіон (5 разів).
Уроки танців і музики.
Уроки верхової їзди.
Спортивні, культурні заходи кожен день.

 

Адреса табору: Київська обл., м. Боярка, вул. Молодіжна, 84. Приватна школа «Леді».
     
Маршрути до табору: 

Від ст.метро «Святошино»: маршрутне таксі № 369 до вул.Молодіжна (зупинка відразу за світлофором), м. Боярка.
Від Цирку - №720 до вул. Молодіжна (зупинка відразу за світлофором).
Від вул. Пестеля через Севастопольську площу - №368 до вул.Молодіжна.
Ел.поезд: до станції Тарасівка, маршрутне таксі №3 до приватної школи «Леді» м. Боярка.

Літній лінгвістичний табір Маленька Америка у Боярці під Києвом, для дітей від 6 до 14 років, літо 2016 року
 
Докладніше про табір, а також контакти, щоб записатися на програму та купити путівку, - на сайті табору: http://www.ilp.org.ua/


Останні коментарі до сторінки
«Літній лінгвістичний табір «Маленька Америка» у Боярці під Києвом для дітей від 6 до 14 років влітку 2016 »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми