На сайті
Дошка оголошень Додати оголошення

На допомогу випускникам: корисні статті про ЗНОПравила нарахування балів за завдання ЗНО-2017

Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з усіх предметів.

Особливості проведення ЗНО 2016 рокуЗНО у 2016 році буде проведено у період з 05 травня до 10 липня. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів. До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Цього року під час проведення ЗНО всі тести будуть однорівневими. Тестування у 2016 році проводитиметься за програмами ЗНО, затвердженими минулого року.

Графік проведення ЗНО - 2016, ​Визначення результатів ЗНОУ 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 17 червня 2016 року. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року. Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 14 червня до 4 липня 2016 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.

ЗНО - 2016. Реєстрація розпочалася. Що потрібно зауважити. Принципи шкалювання1 лютого розпочалася реєстрація школярів для участі в ЗНО. Вона триватиме до 4 березня 2016 року. В минулому році була запроваджена нова методологія визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Український центр оцінювання якості освіти інформує про принципи, на основі яких буде здійснюватися шкалювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання у наступні роки. 

онлайн-курси системної підготовки до ЗНО на платформі EDUGETДистанційно, зручно, доступно: курси підготовки до ЗНО на платформі EDUGET з української мови та літератури, історії України, математики та біології.

Опис нових елементів в технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році, зумовлених прийняттям закону "Про вишу освіту".
Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії.
Офіційний графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з таких предметів: українська мова та література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
Бажаючим пройти пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО) у 2014 році, потрібно зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
На сайті УЦОЯО присутній один з найбільш важливих сервісів, що стосуються проходження тестування - так звана Інформаційна сторінка учасника ЗНО
Наведемо перелік найбільш актуальних питань і спробуємо дати на них відповіді, які б допомогли Вам успішно пройти ЗНО 2014.

Останні коментарі до сторінки
«На допомогу випускникам: корисні статті про ЗНО»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар