Елітний мовний освітній табір "DEC camp"


Елітний мовний освітній табір "DEC camp"

Елітний мовний освітній табір DEC camp

В нашому огляді літніх таборів  для дітей на 2015 рік - елітний мовний освітній табір "DEC camp". Він є аналогом європейських мовних таборів і пропонує практично повне занурення в англомовне середовище. Розташовано табір у Львівській області. Дітям від 8 до 17 років надаються комфортабельні номери на 4 особи (два двоярусні ліжка) з прекрасним видом на гори (у кожному номері вікно від підлоги і до стелі). Годуватимуться діти в  затишному ресторані на 130 посадочних місць. Готель має 2 зовнішні тераси, кінозал, малий конференц-зал, сауну, просторі холи, де хлопці та дівчата зможуть поспівати в караоке, пограти в більярд та настільний теніс. Зможуть діти грати на дитячому майданчику, відпочити в  альтанці, потренуватися на спортмайданчику. Wi-Fi та супутникове ТБ - безперечно, існують. Елітний мовний освітній табір DEC camp

Усім дітям буде запропоновано прийняти участь в різних гуртках, секціях та майстер-класах, які проводитимуть досвідчені американські вожаті.

Як запевняють організатори, програма DEC camp поєднує навчання і добрий відпочинок дітей.Буде проведено:
- уроки англійської з викладачами;
- денні гуртки - кожен день дітям пропонуються кілька секцій на вибір з трьох блоків: Arts & Crafts, Drama & Music, Sports & Nature exploration;
- вечірні гуртки;
- екскурсії.

Вартість путівки у табір складає  1300$ (оплата здійснюється виключно в національній валюті України - гривні, а прив'язка до іноземної валюти робиться в цілях визначення кінцевої вартості). Хочеться зазначити, що вартість програми є на 60% нижчою, ніж в аналогічних британських таборах.    

Елітний мовний освітній табір DEC campЗаїзд до табору, як зазначено на офіційному сайті, відбудеться у наступні терміни:

- 14.06.2015 - 27.06.2015;
- 29.06.2015 - 12.07.2015;
- 15.07.2015 - 28.07.2015;
- 30.07.2015 - 12.08.2015.

Адреса табору: Львівська обл., Сколівський р-н, п. Славське, вул. Н. Устіяновича, 155а.

 

На відео: британський освітній табір DEC camp провів масштабний день відкритих дверей, під час якого презентував свою нову базу, а також знайомив дорослих і дітей з особливостями нової програми.

Більше інформації шукайте на сайті організаторів табору.      


Останні коментарі до сторінки
«Елітний мовний освітній табір "DEC camp"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми