Галерея "Малої Сторінки"


Картинна галерея Малої Сторінки

На малюнку: Louvre-Lens. Світлина — Iwan Baan.

 

 

 

 

Ірина Потапенко. Хроніки війни у віршах та ілюстраціях. Серденько. Iryna Potapenko. Chronicles of war in poems and illustrations. My heart."Стогне Дніпр
Змиває кручі
І ковтає 
Сльози
З Бучі
Тяжеліють
Кров‘ю
Хмари
Тягнуть
Потяги
Криваві
Вітер їх несе солоний
На ворожії кордони..."

(Ірина Потапенко)

 

Молитва. Ілюстрація Валентини Мірошник. Арттерапевтичний малюнок. Антистрес. Емоції під час війни. ​Альбом Гріфонаж-емоція."Дай, Боже, миру нашій Україні. 
Помилуй нас, і край наш  бережи. 
Твоя любов велика і безмірна, 
і наші молитвИ всі чуєш Ти... 
Хай постріли вже більше не лунають! 
Достатньо їх! Від тисячі ракет,  
вже полягло багато невинних душ, 
прийми до себе їх…"

(Валентина Мірошник)

 


Художник Володимир Півень. Онлайн-галерея живописуМистецтво Володимира Півня — це як єдність чогось невідомого, але завершеного. Це імпульс, який стає вічністю. Це намагання поєднувати різні техніки та стилі, постійний пошук нових форм. Він дуже впізнаваний серед сучасних художників завдяки ретельним навичкам використання пензликів та винятковій яскравості своїх робіт. Його картини виражають насолоду від життя. Найприємніші моменти існування зображаються на полотні, стаючи дорогоцінними частинами фізичного світу.... Художник змушує нас відчувати вдячність за це життя.... Він намагається охопити Всесвіт... Завітайте до нашої онлайн-галереї, і Ви будете втішені побаченим...

​Олег Семенович Пронтенко-Maзур - художник, викладач, лауреат Українського Тижня Мистецтв – 2010, лауреат Мистецького тижня в Берліні – 2011. Працює в жанрі пейзажу, міського пейзажу та історичного живопису. Онлайн-галерея живопису.Олег Семенович Пронтенко-Maзур - художник, викладач, лауреат Українського Тижня Мистецтв – 2010 (Ukrainian Art Week – 2010), лауреат Мистецького тижня в Берліні – 2011 (Art Week in Berlin 2011). Працює в жанрі пейзажу, міського пейзажу та історичного живопису. Олег Семенович пише свої чудові полотна маслом та аквареллю. Його роботи знаходяться в приватних колекціях України, Австрії, Італії, США.

Художник-пейзажист Григорій Поліщук Григорій Поліщук - художник, дизайнер, акваріуміст, акваскейпер. Він - уродженець Івано-Франківська. З раннього дитинства Григорій цікавився мистецтвом, постійно малював. Художню освіту отримав у Івано-Франківській художній школі. Після закінчення Івано-Франківського державного медичного університету Григорій Поліщук продовжує вдосконалювати свою майстерність у найрізноманітніших мистецьких сферах (реалістичний пейзаж, професійна фотографія природи та природний дизайн акваріума). Художні виставки митця відбувалися у Івано-Франківську, Яремче, Львові, Києві, Лондоні. Картини Григорія Поліщука можна знайти в приватних колекціях по всій Європі, Азії та Північній Америці.

 

Іван Братко, майстер гончарного мистецтва, один з засновників чорнодимленоі кераміки, художник, скульптор, член НСМНМУ з 1994 року.Іван Володимирович Братко  — майстер гончарного мистецтва, один з засновників чорнодимленоі кераміки, художник, скульптор, член НСМНМУ з 1994 року. Його твори можна знайти в приватних та національних колекціях Європи та США. Іван Братко понад 20 років живе в Америці (Livingston, New Jersey) і є власником великої арт-студії зі скульптури, має свою гончарну майстерню, займається малярством та скульптурою. У своїй художній студії пан Іван викладає основи скульптури (включаючи гончарство), малювання та живопису. 

Костянтин Степанюк, відомий художник-пейзажист з Рівного. Онлайн-галерея."Відомий художник-пейзажист з Рівного Костянтин Костянтинович Степанюк викладає. Він - вчитель. Він закоханий в націоналістичну дитячу програму «Пласт». Талановита і тонка людина, яка живе, наче кожен день може стати останнім. Від нього віє такою любов’ю до нашої Неньки-України! Будиночок, в якому живуть і творять художники Костянтин і Аліна Степанюк - біля самісінького лісу... Його двері завжди відчинені для гостей, а кімнати заповнені пейзажами любої України, зображеннями мальовничих храмів та соборів… Чарівний світ… запах фарб та гарячої кави... Так, ми воюємо... За свою свободу ми платимо життями синів і доньок України... Та місія митців в цей складний час надважлива – не дати ворогу занапастити наші душі, замість туги і відчаю, наповнити їх відчуттям краси, яка оточує нас, не зважаючи ні на що!" (Олег Володарський)

Галерея Тамари Швець

 
Художній талант Тамари Швець можна побачити у її малюнках, що нагадують твори знаменитої Марії Приймаченко. В них - і яскравість фарб, і радість життя, і особливе бачення світу... Запрошуємо наших шановних читачів до онлайн-галереї пані Тамари.

Олександра Олександрівна Приведа, відома українська художницяШовк, полотно, папір, граніт, солома, яєчна скорлупа… На чому лиш не працювали руки пані Олександри... Вона живе Україною і надихається рідною землею, органічно, вміло і красиво зображуючи у своїх роботах кращі миттєвості, які дарує нам усім навколишній світ... Твори Олександри Приведи можна побачити у Чехії, Франції, Австрії, Голландії, Росії, Італії і інших країнах.

Онлан-галерея відомого харківського художника-графіка Віталія Лотоцького«Малюю. Створюю картини. На папері кульковою ручкою. Особливість їхня така, що не маю задач, і те місце, де зазвичай задум,— порожнє. Існують деякі «концепти сприйняття», які в’януть за кілька днів перерви роботи над зображенням. І я не намагаюсь їх воскресити — просто продовжую на тому ж аркуші, використовуючи весь вільний простір, поєднувати лінії та об’єми таким чином, яким вони самі дозволяють чи навіть бажають інколи. Реалізую їхні сьогоднішні взаємини. А вчорашні та позавчорашні вмерли для цього аркуша, та мене це нітрохи не турбує. Хоча й відчуваю незворотність та унікальність тих, що проминули. Трохи сумно, але така вже Воля Його. Якісь же з них все одно мали не залишити сліду на моєму аркуші. Так виникає графічний щоденник моєї агресивно підсвідомої свідомості. Є версія, нібито десь існує Велика Книга, куди занесено, занотовано все, абсолютно все без жодного пропуску. В тому числі й те, що не було поєднане мною на аркуші. В тому числі й те, що не було поєднане мною на аркуші до мого народження і після моєї смерті. Можливо, ті фрагменти, які мені вдається відобразити зараз, комусь допоможуть відтворити те, чого бракує саме йому.» (Віталій Лотоцький)

 

Гармонія у живопису Анни Равлюк, відомої української художниці з Великої Британії. Онлайн-галерея. "Для мене живопис - це спосіб маніпулювати різними колірними гармоніями і текстурами, щоб візуально залучити аудиторію. Створюючи розмову між кольором і текстурою, я ілюструю моменти, які демонструють людську драму в повсякденному житті. Моя тема - це моє повсякденне життя. Швидше, моє бачення світу через призму власних почуттів. Коли я бачу несправедливість, моя балерина плаче, коли я щаслива - вони танцюють. Арлекін - обличчя в масці, скелети - сатира на політиці ... Через широкий спектр предметів, я майстерно створюю інтенсивні особисті моменти багатошаровим способом. Масляна картина має унікальну можливість імітувати об'ємну текстуру через мазки і засклення, збільшуючи їх оптичні властивості. Щодо техніки малювання - я черпаю натхнення від класичного "італійського методу" до модерністської традиції. Чисті, глибокі кольори допомагають мені більш точно і лаконічно висловлювати свої думки, вони не порушують гармонію картини, навіть якщо контрастні кольори стоять поруч..." (Анна Равлюк)

Марина Куц - художник, скульптор, дизайнер, ілюстратор.Марина Куц – художниця, скульпторка, дизайнерка, ілюстраторка. Закінчила Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну. З  березня 2008 року дотепер пані Марина тримає творчу майстерню у Києві, займається творчою роботою у сфері дизайну одягу, живопису, скульптури. Окрім того, пані Марина займається й викладацькою діяльністю; співпрацює з Національним банком України в сфері дизайну пам'ятних монет. Запрошуємо наших читачів до кількох залів онлайн-галереї прекрасних творів відомої художниці Марини Куц.

 

Художниця декоративної кераміки Ірена Мадей. Львів'янка у Австралії. Авторка станкових робіт для інтер’єрів. Активна діячка української діаспори Австралії.Ірена Мадей – художниця декоративної кераміки, енергійна та життєдайна мисткиня, прекрасна жінка, яка має потужну силу творчої особистості. Народилася 6 серпня 1950 року у Львові. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва у 1972 році. 1978 року пані Ірена виїхала з родиною до Австралії. З 1980 року працювала у Сіднеї на керамічній фабриці та менеджером фабрики «Studio Anna Australia». Від 1982 року – реставратор Австралійського музею. Основні галузі – станкова та монументальна художня кераміка. 

Олеся Джураєва, графік, художник. Міжнародні критики мистецтва називають Олесю Джураєву «яскравим представником української сучасної графічної школи». Попит та інтерес до робіт авторки на світовій арені постійно зростає – виставки художниці проходять у США, Мексиці, Аргентині, Австралії, Франції, Німеччині, Іспанії, Італії, Бельгії та інших країнах. «Олеся Джураєва – мабуть, єдиний український представник станкової графіки нового покоління, визнаний далеко за межами України. Її роботи друкують в іменитих каталогах та журналах, виставляють у кращих світових галереях. Вона – учасниця і переможець багатьох міжнародних конкурсів графічних робіт. Її твори нагадують візуальний щоденник життя». (Дмитро Палієнко)

 

Ольга Браун - відома українська художниця з Лондона. Онлайн-галерея художниці Ольги Браун.

Завітайте до онлайн-галереї відомої української художниці Ольги Браун на "Малій Сторінці".  Пані Ольга у 1982 році закінчила Львівську Академію Мистецтв (тоді - Львівський Інститут Прикладного та Декоративного Мистецтва), кафедра текстилю. З того часу працювала і виставлялась у Львові. У 1997 році емігрувала до Великобританії, де зараз живе і працює. Пані Ольга є членом товариства художників у Челсі. Приймала участь у виставках у галереї Мал, художньому товаристві Челсі,  Королівському художньому коледжі та деяких інших Лондонських галереях. Приймала участь у проекті "Привиди зниклих птахів" із провідними британськими художниками. Ольга Браун має премії (awards) за ліпший пейзаж Лондона від художнього товариства у Челсі, The Great Art Award від жіночого художнього товариства ( Mall Galleries), і премію за ліпший фігуративний живопис від Хескес Хаббард художнього товариства.  
 

Художник Вадим АксьоновВадим Аксьонов – вільний художник. Його професія – це спосіб його життя. Коли художник має натхнення – він малює. Немає – тоді відпочиває, читає книги чи дивиться фільми. Буває, що робота може затягнутися аж до пізньої ночі. Потім десь над ранок Вадим Аксьонов не розуміє, чому зовсім не може заснути. У такі моменти його огортає ейфорія від роботи. А буває, що в голові уява створює одну картину, а на мольберті з’являється інша...

Галерея художника Сергія КириченкаСергій Кириченко - відомий художник з Луцька. Творчий шлях почався з художньої студії у місті Лубни в 1964 році. У 1972 - 1977 роках навчався у Львівському Державному Інституті прикладного декоративного мистецтва, де вивчав текстиль. По закінченню був направлений на Луцький шовковий комбінат, де працював дизайнером текстильного малюнку. Пропонуємо до Вашої уваги картини різних років з галереї пана Сергія.

Ліза Слюсаренко

У цьому розділі пропонуємо Вам оглянути малюнки Лізи Слюсаренко, навіяні японськими мультиками. Споглядаймо та тішмося, що представниця теперішнього юного покоління росте такою неординарною, цілеспрямованою і талановитою.

Останні коментарі до сторінки
«Галерея "Малої Сторінки"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми