Більше...

Талановита юна художниця Ліза Слюсаренко та її чудова онлайн-галерея


Ліза СлюсаренкоЛіза Слюсаренко - школярка, що наразі мешкає у місті Кропивницький і навчається у природничо-математичному ліцеї №25. Народилася дівчинка у Донецькій області, але через військові дії її родина у 2014 році змушена була виїхати з рідного міста. Ліза - дуже творча дівчинка. Вона любить читати, вишивати, займатися спортом, дивитися аніме і, звичайно, - малювати.  Малює юна художниця з тих пір, як начилася тримати у руках олівця. У цьому розділі пропонуємо Вам оглянути малюнки Лізи Слюсаренко, навіяні японськими мультиками. Споглядаймо та тішмося, що представниця теперішнього юного покоління росте такою неординарною, цілеспрямованою і талановитою.


Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме СервампЮна художниця Ліза Слюсаренко продовжує створювати свої чудові малюнки, навіяні японськими мультиками. У цій добірці побачимо персонажів аніме "Сервамп".

Малюнки-аніме Лізи Слюсаренко.Знайомтесь з персонажами японських мультиків "Волейбол", "Юрі на льоду", "Бездомний бог", намальованими талановитою дівчинкою Лізою Слюсаренко.

Останні коментарі до сторінки
«Талановита юна художниця Ліза Слюсаренко та її чудова онлайн-галерея»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
На сайті